20:51

جورج کلونی، بازیگر برنده اسکار از رسانه‌ها خواسته است برای جلوگیری از به خطر انداختن جان فرزندانش، تصاویر آن‌ها را منتشر نکنند.
به گزارش یورونیوز، این ستاره سینما می‌گوید همسرش امل کلونی به‌عنوان وکیل حقوق بشر با افراد شرور برخورد می‌کند و امکان دارد فرزندان آن‌ها به اهداف بالقوه‌ای برای انتقام تبدیل شوند.
در نامه سرگشاده کلونی که در ورایتی منتشر شده آمده است: «ماهیت کار همسرم باعث می‌شود که او با گروه‌های تروریستی مقابله کند، آن‌ها را به پای میز محاکمه بکشاند و ما تا آنجا که می‌توانیم برای حفظ امنیت خانواده‌مان احتیاط می‌کنیم.»
وی تاکید کرد اگر نشریه‌ای صورت فرزندانشان را روی جلدش منتشر کند آنها نمی‌توانند از فرزندانشان محافظت کنند.
ستاره ۶۰ ساله «بتمن و رابین» در نامه خود برخی رسانه‌ها را خطاب قرار داد و گفت که پس از دیدن عکس‌های دختر یک ساله بیلی لورد در فضای مجازی ناراحت شد تا این نامه را بنویسد.
کلونی گفت: ما هرگز عکسی از بچه‌هایمان را نفروختیم. در شبکه‌های اجتماعی نیستیم و هرگز عکسی منتشر نمی‌کنیم زیرا انجام این کار زندگی آن‌ها را به خطر می‌اندازد.
وی در بخشی از این نامه گفته‌ است که خودش یک چهره سرشناس است و عکس‌های اغلب بدون اجازه [مربوط به حریم خصوصی‌اش) را به‌ عنوان بخشی از هزینه‌ای که باید برای انجام کارش بپردازد می‌پذیرد. وی در عین حال تاکید کرد: «فرزندان ما چنین تعهدی نداشته‌اند.»
وی افزود: «ما هرگز عکسی از بچه‌هایمان را نفروختیم. در شبکه‌های اجتماعی نیستیم و هرگز عکسی منتشر نمی‌کنیم زیرا انجام این کار زندگی آن‌ها را به خطر می‌اندازد. نه خطرات روحی و روانی بلکه خطرات جدی که در دنیای واقعی وجود دارد.»
کلونی تاکید کرد که نیاز به فروش و سود بیشتر، مهم‌تر از به خطر انداختن جان کودکان بی‌گنان نیست.
دو قلوهای این زوج در سال ۲۰۱۷ به دنیا آمدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *