13:37

جنیفر هادسون برای ایفای نقش آرتا فرانکلین در جشنواره فیلم پالم‌اسپرینگز تجلیل می‌شود.
به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جایزه «رییس» جشنواره پالم اسپرینگز ۲۰۲۱ به جنیفر هادسون اهدا می‌شود. وی برای ایفای نقش آرتا فرانکلین در فیلم «احترام» تجلیل می‌شود.
جایزه رییس جشنواره پالم اسپرینگز مهم‌ترین جایزه این جشنواره است.
در فیلم «احترام» زندگی آرتا فرانکلین خواننده سیاهپوست مشهور فرانسوی تصویر شده است. این خواننده سبک گاسپل از احترامی بین‌المللی برخوردار بود. هارولد متسنر رییس جشنواره در بیانیه‌ای گفت هادسون در این فیلم با تمام وجود خود به خواننده‌ای که به عنوان ملکه سول شناخته می‌شد، بدل شده است.
هادسون یک بار دیگر در سال ۲۰۰۷ جایزه‌ای از این جشنواره را برده بود. از دیگر چهره‌هایی که پیش‌تر با دریافت جایزه رییس جشنواره پالم اسپرینگز تجلیل شده بودند می‌توان از امی آدامز، جورج کلونی، تام هنکس، نیکول کیدمن، رجینا کینگ، گری اولدمن، خواکین فینیکس و ریس ویترسپون یاد کرد.
پیش‌تر اعلام شده بود که جین کمپیون جایزه کارگردان سال، جسیکا چستین جایزه نخل پالم، پنه‌لوپه کروز جایزه ستاره بین‌المللی و کریستین استوارت جایزه اسپاتلایت این جشنواره را دریافت می‌کنند.
فیلم «احترام» در ماه آگوست راهی سینماها شد. هادسون علاوه بر ایفای نقش اصلی، تهیه کننده اجرایی فیلم هم بود. وی برای این نقش‌آفرینی از مدعیان جوایز بازیگری فصل جوایز سینمایی سال محسوب می‌شود.
وی سال ۲۰۰۶ برای بازی در فیلم «دختران رویایی» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن در هفتاد و نهمین اسکار، جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن، جایزه انجمن بازیگران سینما و جایزه آکادمی فیلم و هنرهای تلویزیونی بریتانیا «بفتا» را دریافت کرد.
مراسم اهدای جوایز فیلم پالم اسپرینگز ۶ ژانویه ۲۰۲۲ به صورت حضوری برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *