جنگ شاد «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» از رادیو سلامت


شنوندگان رادیو سلامت می‌توانند روزهای جمعه شنونده یک جنگ شاد با نام «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» باشند که به تهیه‌کنندگی محسن کریمی پخش می‌شود.
به گزارش رسیده، «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲»، تنها برنامه رادیو سلامت است که موسیقی متناسب با آیتم‌های برنامه را در خود جای داده و به صورت زنده اجرا می‌شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی و آسیه گرجی قطعات نمایشی را بازی می کنند. این برنامه که در قالب جنگ شاد روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۱ پخش می شود، درصدد است ساعت خوشی را برای شنوندگان فراهم کند.
یکی از قطعات نمایشی با نام کافی و نعمت پخش می شود که روایتگر داستان دو باجناق و یک مادرزن است که با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند و لحظات کمدی را برای شنوندگان شکل می دهند. این برنامه که از ۹ سال پیش روی آنتن رادیو سلامت قرار دارد، شامل بخش های متنوع است.
از دیگر آیتم های این برنامه می توان به سهم من از همدلی (شعار سال)، بفرمایید خوش آمدید، بهارانه (ورک شاپ گزارشی)، غذای روز منوی امروز (هر جمعه یک آشپز بین المللی در این برنامه یک غذای ویژه روزهای جمعه آموزش می دهد)، ایستگاه خنده، ترانه، دکه سلامت (خبرهای علمی روز)، تا مقصد (با محوریت شکست کرونا در قالب گفت و گو با کارشناس)، مطب آقای دکتر (آموزش مطالب علمی)، خاطرات مادربزرگ (نوستالژی خاطرات)، گنجینه (پاس داشتن زبان فارسی و به کار بردن کلمات فارسی)، گل و گلدون (یادآوری اتفاقات خوب قدیم از جمله همچشمی نکردن و دورهمی های خانوادگی و مقایسه دنیای گذشته و مدرن) و… است.
شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه سری به کوچه سلامت پلاک ۱۰۲ بزنند و حال وهوایش را تغییر بدهند. سردبیری و گویندگی این برنامه به عهده فیروزه آدابی است که تنها گوینده رادیو سلامت است که در کنار گویندگی سردبیری و آیتم سازی برنامه هم انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *