18:20

ثبت نام فصل هفدهم مسابقه رادیویی «یك دو صدا» با موضوع گویندگی رادیو و بازیگری رادیو از 8 اردیبهشت آغاز شد و تا 10 همین ماه ادامه دارد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان، تهیه‌كننده مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» ضمن اعلام خبر ثبت‌نام فصل هفدهم این مسابقه بیان كرد: در طول برگزاری فصل‌های گذشته مسابقه همواره شاهد بودیم كه بسیاری از علاقمندان به دلیل دوری راه و مشكلاتی از این قبیل امكان حضور در مسابقه را نداشتند كه پس از ضبط و پخش ۱۳ فصل، این موضوع باعث شد تا این بار گروه برنامه‌ساز «یك دو صدا» به استان‌های مختلف سفر كنند و شرایط حضور برای علاقه‌مندان در استان‌های دیگر را فراهم كنند.
وی ادامه داد: این امر با همكاری مراكز صداوسیمای استان ها انجام می‌شود و در چهارمین سفر پس از استان های قزوین، اصفهان، آذربایجان غربی مقصد بعدی ما استان «سمنان» خواهد بود تا فصل هفدهم به میزبانی شهر سمنان، برای علاقمندان برگزار شود.
تهیه‌كننده مسابقه «یك دو صدا» تصریح كرد: زمان ثبت‌نام فصل هفدهم تا دهم اردیبهشت 1403 تعیین شده و این مسابقه در «سمنان» اواسط اردیبهشت تولید می‌شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده خردادماه روی آنتن رادیو ایران و رادیو آذربایجان غربی می‌رود.
علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام فصل هفدهم مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» و كسب اطلاعات بیشتر به نشانی B2n.ir/12seda.semnan مراجعه كنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *