19:24

فرزند ابوالفضل پورعرب، گفت: حال عمومی پدرم خوب است و آنچه مطرح شده شایعه‌ای بیش نیست.
به گزارش ایرنا، از دقایقی قبل، انتشار اخباری غیررسمی، نگرانی‌هایی را درباره وضعیت سلامت ابوالفضل پورعرب به وجود آورد.
پوریا پورعرب فرزند این بازیگر سینما در گفت و گو با ایرنا ضمن رد این اخبار اظهار داشت: این اخبار تماما کذب بوده و این بازیگر پیشکسوت در انتظار عمل پا به سر می‌برد.
گفتنی است از دقایقی قبل، برخی خبرسازی‌ها، از درگذشت این بازیگر بر اثر سرطان سخن گفته بودند.

بازگشت مجدد ابوالفضل پورعرب به بیمارستان
ابوالفضل پورعرب بازیگر شناخته شده سینمای کشور که حدود دو هفته به سبب عفونت پا در بیمارستان بستری بود، چند ساعت پس از مرخص شدن، برای ادامه روند درمان به بیمارستان بازگشت.
۲۹ آبان رسانه‌ها از بستری شدن ابوالفضل پورعرب ستاره سال‌های گذشته سینما و از چهره‌های نامدار هنر بازیگری کشور به سبب عفونت پا در بیمارستان خبر دادند.
این بازیگر که در حال کارگردانی و تولید مستندی به نام «سگ» بود و دچار این آسیب‌دیدگی شد، درباره این اتفاق گفته بود: در حال تصویربرداری مستند «سگ» بودیم که از ناحیه پا مصدوم شدم. اما بی‌توجه از کنار آن گذشتم. در نهایت عفونت ایجاد شده به سبب آن جراحت و نفوذ عفونت به خون باعث شد تا در بیمارستان بستری شوم.

احتمال عمل جراحی در هفته آینده
بعد از دو هفته درمان و بستری بودن در بیمارستان پورعرب برای طی کردن ادامه روند درمان به منزل شخصی خود بازگشت. اما این بازگشت به خانه برای «مرد شبیه باران» سینمای ایران خوش یمن نبوددر نهایت بعد از دو هفته درمان و بستری بودن در بیمارستان خبر رسید که پورعرب هشتم آذر ماه برای طی کردن ادامه روند درمان به منزل شخصی خود بازگشت. اما این بازگشت به خانه برای «مرد شبیه باران» سینمای ایران خوش یمن نبود. وی به دلیل کسالت و وضعیت عمومی نامساعد بار دیگر به بیمارستان بازگشت.
بعد از بازگشت مجدد پورعرب به بیمارستان، علی تقی‌پور تهیه‌کننده مستند «سگ» روز ۱۱ آذر ماه درباره از سرگیری روند درمان این بازیگر گفت: دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود. متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.
وی همچنین با یادآوری آنکه اکنونذ شورای پزشکی در حال بررسی است تا شیوه‌های متفاوت درمان را ادامه دهند، درباره تصمیم برای عمل جراحی این بازیگر خاطرنشان کرده است: احتمال جراحی بر روی پای آقای پورعرب وجود دارد، اما با توجه به نتیجه آزمایش‌ها باید شرایط برای جراحی مناسب و میسر باشد. در صورت مناسب بودن شرایط؛ احتمالا هفته آینده این عمل انجام خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *