22:42

نمایش «قصه شهرزاد به روایت سنمار» به نویسندگی و کارگردانی حامد شیخی که اجراهای خود را از 17 شهریورماه در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرد تا 9مهرماه تمدید شد.
به گزارش رسیده، تازه‌ترین نمایش حامد شیخی با عنوان «قصه شهرزاد به روایت سنمار» با استقبال تماشاگران مواجه شد و تا 11مهرماه سال جاری تمدید شد و هرشب ساعت 18:30 در سالن ارکیده پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.
این نمایش که شاهکار هدایت تهیه کنندگی آن را به عهده دارد حکایتِ سنمار معمار است که قصه شهرزاد را برای نعمان می‌خواند.شرکت زعفران سان اسمایل حامی مالی این نمایش است که قصه ای ایرانی را روایت می کند.
حامد شیخی، ملیکا زاهدی، علی اسدیان، امیرحسین انصاری، امیررضا باباولیان، صادق کاوانلویی، مجتبی جعفری پور، نوید نوبخت، محبوبه میرزاخانی، امیر فهادان، غزال شفیعی، نیکی میرصادقی، بهرام مصطفایی، سارا محبی، تداعی سعیدی فر، شاهکار هدایت، رویا شیخی، ساغر بهنام و سیمین میرشفیعیان بازیگران این اثر نمایشی هستند.
سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح: فاطمه ‌عبدالرحیمی،مدیر تولید: محمد منافی
دستیار کارگردان: مجتبی جعفری پور.موسیقی: نوید نوبخت، امیرمحمد رهبری، مبینا منصوری،طراح پوستر و بروشور: فاطمه عبدالرحیمی.طراح تیزر و گرافیک تبلیغاتی : حامد هاشمی.مشاور رسانه: شاهکار هدایت.عکاس، تصویر و مدیر روابط عمومی: فاطمه مجدنیا.عکاس دوم : پرتو جُغَتائی.طراح گریم: مبینا محمدی.طرح و ساخت دکور: نوید نوبخت.دستیار دوم کارگردان: نازیلا عظیمی.مدیر صحنه: امیرحسین انصاری.
گفتنی است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت تیوال و مراجعه حضوری به گیشه پردیس تئاتر شهرزاد بلیت های این نمایش را خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *