15:08

همایون شجریان اعلام کرد: زمان برگزاری کنسرت‌های او در کانادا به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای ارکستر «سیاوش» به ماه ژانویه تغییر کرد.
به گزارش ایرنا، همایون شجریان پیش از این اعلام کرده بود که کنسرت به رنگ صدا همراه با ارکستر سیاوش دوم و سوم سپتامبر (۱۱ و ۱۲ شهریور) در تورنتو، چهارم و پنجم سپتامبر (۱۳ و ۱۴ شهریور) در مونترال، نهم و دهم سپتامبر (۱۸ و ۱۹ شهریور) در ونکوور و ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) در کَلگْری کانادا برگزار خواهد شد. این خواننده دهم شهریور (یکم سپتامبر)، یک روز پیش از آغاز این کنسرت‌ها، در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که زمان برگزاری کنسرت‌های او در کانادا به دلیل آماده نشدن ویزای تعدادی از اعضای ارکستر سیاوش به ماه ژانویه تغییر کرد.
درباره علت تغییر زمان برگزاری کنسرت‌های شجریان در صفحه اینستاگرام این خواننده چنین توضیح داده شده است: «علاقه‌مندان گرامی ضمن عرض پوزش بابت مشکل‌ ایجاد شده لازم می‌دانیم شما را در جریان شرایط‌ ایجاد شده قرار دهیم.
امروز یکم سپتامبر ۲۰۲۲ متاسفانه آخرین فرصت دریافت ویزای همایون شجریان و تعدادی از اعضای گروه سیاوش از دست رفت. این در حالی است که پس از گذراندن مراحل طولانی اخذ ویزا و انتظار هر روز ما و پیگیری‌های وکیل پروژه نیمی از اعضا در تورنتو و نیمی دیگر به همراه همایون شجریان در ایران منتظر هستند. تاکنون مشکلات و استرس زیادی برای همگی‌مان ایجاد شده است چرا که فردا ۲ سپتامبر قرار بود در تورنتو میزبان شما عزیزان باشیم و با این اجرا تور کانادا را آغاز کنیم و در قبال شما عزیزان مسئول هستیم.
در حال حاضر ۱۲ نفر از اعضای ایرانی و غیرایرانی گروه سیاوش که نیازمند دریافت ویزا نبوده‌اند برای تمرین‌های نهایی از محل اقامتشان به تورنتو رسیده‌اند اما برای حضور دیگر اعضا متاسفانه امروز پس از آخرین پیگیری‌های وکیل متوجه آن شدیم که ویزای چند تن از هنرمندان اصلی گروه سیاوش همچنان در پروسه اداری است و هنوز به مرحله صدور نرسیده است. از آنجایی که اجرا بدون حضور این هنرمندان امکان‌پذیر نیست و کیفیت و اجرای بی‌کم و کاست بر همه چیز اولویت دارد، مجبور هستیم برای تحقق این امر و اطمینان از دریافت ویزای کامل اعضای گروه تاریخ برنامه‌های تور کانادا را به ماه ژانویه موکول کنیم.
تاریخ دقیق این اجراها تا هفته آینده به اطلاع عموم خواهد رسید و برای کسانی که بلیت تهیه کرده‌اند ایمیل خواهد شد.
عزیزانی که بلیت تهیه کرده‌اند می‌توانند بر اساس همان بلیت و همان شماره صندلی در روزهای جدید که متعاقبا اعلام خواهد شد، در کنسرت شرکت نمایند و حقشان تمام و کمال برای حضور محفوظ است. با پوزش بسیار از یک یک شما عزیزان به دلیل اتفاقات غیرمنتظره‌ای که باعث این تغییرات شده است، به اطلاع می‌رساند علاقه‌مندانی که مایل به کنسل کردن بلیت خود هستند، می‌توانند با ارجاع بلیت به سایت خریداری شده وجه خود را دریافت نمایند.
برای اطلاع‌رسانی‌های بعدی کنسرت کانادا سایت Tarticket.com در خدمت شما خواهد بود.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *