12:37

برنامه عصرگاهی رادیو سلامت با تغییرات جدید و به تهیه‌کنندگی موسی نظری از ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن می‌رود.
به گزارش رسیده، موسی نظری، تهیه‌کننده برنامه عصرگاهی در این توضیح می‌دهد: برنامه عصرگاهی رادیو سلامت در قالب ساختار جدید از ۱۵ آبان ماه روی آنتن می‌رود. گویندگان برنامه مسعود خواجه‌وند، نازنین مهیمنی و رضا شجاعی هستند. شنوندگان در این برنامه می‌توانند شنونده یک داستان عصرگاهی باشند. داستان به این شکل است که سه گوینده از مراکز در کنکور دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول می‌شوند و در کنار ادامه تحصیل در رادیو سلامت کار می‌کنند. همین منجر به اتفاقات گوناگونی می‌شود. در واقع گویندگان برنامه در بخش داستانی برنامه حضور دارند.
وی ادامه می‌دهد: نازنین مهیمنی با نام حلما از گیلان است. رضا شجاعی از تهران و خواجه‌وند هم از تبریز است. آنها در این برنامه با لهجه صحبت می‌کنند و اتفاقات میان آنها منجر به طنز می‌شود. برنامه شامل آیتم‌های متفاوت است. در یکی از آیتم‌ها با نام من و دوربینم، سارا اکبری اتفاقات شهر را از زاویه یک دوربین عکاسی برایمان می‌گیرد و در برنامه پخش می‌شود. گزارش‌های مراکز استان‌ها در آیتم محله من پخش می‌شود. در این آیتم محله‌هایی که نماد اجتماعی خاص دارند، معرفی می‌شوند. در بخش تماس اورژانسی با پزشکان اورژانس صحبت می‌کنیم.
این تهیه‌کننده اشاره می‌کند: مسابقه‌ای با نام ترازو در برنامه پخش می‌شود که مخاطبان می‌توانند شرکت کنند و سوالات کیلویی را پاسخ بدهند. منظور این است که هر سوال برایش وزنی مشخص شده و هر چقدر تعداد سوالات بیشتری پاسخ داده شود، مسلماً جوایز بیشتری هم کسب می‌شود.
برنامه عصرگاهی رادیو سلامت از ۱۵ آبان ماه ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *