12:39

برگزاری مراسم اعظای جوایز موسیقی گرمی به دلیل شیوع سویه اُمیکرون ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شد.
به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، مراسم اعطای جوایز سالانه موسیقی قرار بود در تاریخ ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) در لس‌آنجلس برگزار شود که در سایه افزایش موراد ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا به تعویق افتاد و هنوز تاریخ جدیدی برای برگزاری این مراسم اعلام نشده است.
شبکه CBS و آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط در بیانیه‌ای اعلام کردند: «پس از بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق با مقامات شهری و ایالتی، کارشناسان بهداشت و ایمنی، جامعه هنرمندان و شرکای متعدد ما، شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی را به تعویق افتاد.
سلامت و ایمنی افراد جامعه موسیقی، مخاطبان و صدها نفری که خستگی ناپذیر برای برگزاری جوایز تلاش می‌کنند، اولویت اصلی ماست. با توجه به عدم قطعیت پیرامون نوع اُمیکرون برگزاری مراسم در ۳۱ ژانویه با خطرات زیادی همراه است. ما مشتاقانه منتظر برگزاری جشن “بزرگترین شب موسیقی” در تاریخی در آینده هستیم که به زودی اعلام خواهد شد.»
تاکنون چندین رویداد در سال جدید میلادی به تعویق افتاده‌اند که از آن جمله می‌توان به جوایز سینمایی انتخاب منتقدان، جوایز گاورنر آکادمی اسکار و موسسه فیلم آمریکا اشاره کرد. همچنین برگزاری جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به طور کلی لغو شد و جشنواره ساندنس نیز به صورت کاملا آنلاین برپا خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.