پخش زنده مسابقه بوکس مایک تایسون و جیک پل از نتفلیکس به دلیل بدتر شدن زخم تایسون به تعویق افتاد.
به گزارش ایرنا، برگزار کننده پخش زنده مسابقه بوکس مایک تایسون و جیک پل درباره این رویداد گفته‌اند که مبارزه بین جیک پل و مایک تایسون – که قرار است از طریق نتفلیکس پخش شود – طبق برنامه‌ریزی اولیه برای ۲۰ ژوئیه برگزار نخواهد شد، زیرا تایسون به تازگی جراحاتی برداشته است.
تاریخ جدید مبارزه تا جمعه آینده، ۷ ژوئن اعلام خواهد شد. به گفته MVP، این مبارزه که در ماه مارس اعلام شد، در همان مکان، استادیوم AT&T در آرلینگتون، تگزاس، ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.
در بیانیه روز جمعه، آمده: مسابقه بوکس مورد انتظار بین جیک پل و مایک تایسون متاسفانه به تعویق خواهد افتاد. در طی یک جلسه مشاوره در روز پنجشنبه با متخصصان پزشکی در مورد جراحت اخیر تایسون، توصیه شده تا مایک تایسون تمرینات حداقلی و سبک را در چند هفته آینده انجام دهد و سپس به تمرینات کامل بدون محدودیت بازگردد.
در ادامه این بیانیه آمده است: «مایک و جیک هر دو موافق هستند که این عادلانه است که اطمینان حاصل شود که هر دو ورزشکار زمان تمرینی برابر برای آماده شدن برای این مسابقه مهم داشته باشند و بتوانند در بالاترین سطح رقابت کنند. سلامت و تندرستی ورزشکاران اولویت اصلی است و ما کاملاً از مایک در صرف زمان لازم برای عملکرد در سطحی که از خودش انتظار دارد حمایت می‌کنیم.
نتفلیکس همچنین در شبکه‌های اجتماعی در مورد مبارزه معوقه پل و تایسون منتشر کرد.
تایسون گفت: متأسفانه به دلیل بدتر شدن زخم، پزشکم به من توصیه کرده است که تمریناتم را برای چند هفته سبک کنم تا استراحت کنم و بهبود پیدا کنم. بدن من در کل نسبت به دهه ۱۹۹۰ وضعیت بهتری دارد و به زودی به برنامه تمرینی کامل خود بازخواهم گشت. جیک پل! در نهایت شما ناک اوت شده و برای همیشه از بوکس خارج خواهید شد. من از صبر همه قدردانی می‌کنم و بی صبرانه برای ارائه یک عملکرد فراموش‌نشدنی در اواخر امسال لحظه شماری می‌کنم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *