14:53

تصویر برداری فیلم کوتاه «سیاه مثل زغال» به نویسندگی و کارگردانی امیر سجاد عالی زاده و تهیه کنندگی حجت بابایی به پایان رسید.
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم؛ تصویر برداری فیلم کوتاه «سیاه مثل زغال» به نویسندگی و کارگردانی امیر سجاد عالی زاده و تهیه کنندگی حجت بابایی در شهرستان شازند به پایان رسید.
اشکان امینی، دنیا فتحی، نوش آفرین جمال لو، یوسف صادقی مقدم،علی بختیاری، علی روستایی و فرهاد نجفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
در خلاصه داستان «سیاه مثل زغال» آمده است: وقتی مردان مظلوم واقع می‌شوند، این یک تراژدی ست اما وقتی زنان مظلوم واقع می‌شوند، این یک سنت است.
از دیگر عوامل این فیلم میتوان به مدیر فیلمبرداری: آرمین مرادی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: مهدی رحمتی، مدیر تولید: حسین پورکیانی، صدابردار: سجاد براتی، طراح گریم: حجت بابایی، طراح صحنه و لباس: امیر سجاد عالی زاده، دستیار یک فیلمبردار: محسن خورشیدی، دستیار دوم فیلم بردار: سجاد خورشیدی، منشی صحنه: ندا جمشیدیان، دستیار دوم کارگردان: محسن یعقوبی، مجریان گریم: محمدرضا صفری، عاطفه دلگرم، دستیار گریم: حجت سلمانی و عکاسان: علی اسدی و مهدی مرادی اشاره کرد.
امیرسجاد عالی زاده پیش از این در آخرین ساخته خود موفق به حضور در چندین جشنواره خارجی در کشورهای آمریکا، ایتالیا، روسیه و… شده و درحال حاضر فیلمنامه اثر سینمایی او با موضوعی اجتماعی به پایان رسیده و این پروژه، در آینده‌ای نزدیک وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.