10:19

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری ضمن صدور پیام تسلیت برای درگذشت غلامرضا سلیمانی از شاعران مطرح کشورمان، اعلام کرد: مراسم تشییع آن مرحوم روز سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ در حوزه هنری برگزار شده و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا آرام خواهد گرفت.
به گزارش ایرنا، عباس محمدی گفت: آیین تشییع و و داع با مرحوم غلامرضا سلیمانی با حضور خانواده آن مرحوم و جمعی از هنرمندان ساعت ۱۰ سه‌شنبه ۱۶ مرداد ماه در حوزه هنری برگزار و سپس در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده می شود.
غلامرضا سلیمانی از شاعران و ترانه سرایان کشورمان که مدتی بود به دلیل ابتلا به بیماری کبد در بخش ICU بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) بستری بود، امروز دارفانی را وداع گفت.
سلیمانی صاحب‌ آثاری چون مجموعه شعر «به من نامه بنویس» و «پرستاری که شکل تو بود» ‌است و تاکنون ترانه‌هایی از او توسط برخی خوانندگان نام آشنا از جمله سالار عقیلی اجرا شده‌است.
طی روزهای گذشته جمعی از شاعران از جمله علی داودی، سیدوحید سمنانی، غلامحسین نژاد، عباس محمدی کلهر، مبین اردستانی، سیروس مرادی با حضور در بیمارستان از این شاعر عیادت کردند.
محمد مهدی دادمان، رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی و عباس محمدی، مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری با صدور پیام‌هایی درگذشت این شاعر گرانقدر را به جامعه ادبی کشور و خانواده‌ محترم ایشان به‌ویژه همسرش فاطمه طارمی تسلیت گفتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *