فیلمبرداری “مهمانی سایه ها” در تهران به پایان رسید و این روزها مراحل تدوین را سپری می کند.
به گزارش رسیده، “مهمانی سایه ها” به کارگردانی جمشید عبداللهی مدتی پیش در تهران کلید خورد و با فیلمبرداری در لوکیشن های تهران و کرج پس از ٢٢ روز کار شبانه روزی به پایان رسید.
جمشید عبداللهی علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی این فیلم، تدوین آن را نیز بر عهده دارد.
مهمانی سایه ها درباره 4 سارق یک طلافروشی است که درگیر خیانت به هم و ماجرای عاشقانه می شوند و کشکمش های بعدی که مخاطب را با خود همراه می کند.
تصویربردار و نور پرداز فیلم محمد نادر قشلاقی و طراح صحنه مهران بهرامی است.
در اولین فیلم سینمایی جمشید عبداللهی مرتضی حسن لو، شهاب عباسیان، رامین‌قربانی، رضاجهانی، میثم مجاوری، مهرنوش ستاری به عنوان بازیگران اصلی و محمد متین نوروزی، مهیار غفرانی، ابوالفضل وکیلی پور و پارسا مرادزاده به عنوان بازیگران کودک و نوجوان ایفای نقش می کنند.
جمشید عبداللهی پیش از این نویسندگی و کارگردانی چند فیلم کوتاه و نیمه بلند را در کارنامه دارد که جوایزی نیز برای او به همراه داشته اند.
عوامل “مهمانی سایه ها” عبارتند از: تهیه کننده، نویسنده و کارگردان جمشید عبداللهی، مدیر تصویربرداری محمد نادر قشلاقی، برنامه ریز نگارنقوی، طراح صحنه و لباس مهران‌بهرامی، منشی صحنه ساغر (زکیه) نظافت، طراح گریم نعیم میرالی، مجریان‌گریم نوید میرالی، مژگان عزتی جمالپور، صدابردار مسعود حسینی،دستیارصدا محمد کریمی، دستیاران تصویربرداری امید راعی محمود قشلاقی و امیر نجف، دستیار کارگردان یاسین، دستیار صحنه علیرضا تهرانی، سینه موبیل ابوذر فرمانی، خدمات جلال شعبانی، عکاس حسینی.

(Visited 35 times, 1 visits today)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *