11:41

رادیو سلامت در قالب برنامه «تصویر خیال» که روز جمعه هشتم بهمن ماه پخش می‌شود به تحلیل روانشناسی فیلم‌های اکران شده در سال‌های اخیر می‌پردازد.
به گزارش رسیده، مرتضی میلانی، تهیه‌کننده برنامه «تصویر خیال» در این باره توضیح داد: روز جمعه (هشتم بهمن ماه) به تحلیل روانشناختی فیلم «بعد از تو» می‌پردازیم که ساخته فرهاد نجفی است. همچنین کارشناس برنامه درباره درگیری‌های عاطفی و تاثیرات روانشناختی آن روی مخاطب صحبت می‌کند. دکتر کبری مالمیر رواشناس در برنامه به عنوان مهمان حضور دارد.
وی ادامه داد: فیلم‌ها اغلب بازنمایی زندگی روزمره هستند که با فرازو فرودهاشان به تصویر کشیده می‌شوند تا خیال‌مان را به بازی گیرند و در پس هر سناریو که به فیلم تبدیل می‌شود لایه‌های پنهانی وجود دارد که خواسته یا ناخواسته بیننده با آن همسو و هم داستان می‌شود. رمزگشایی از بخشی از این لایه‌ها و ترسیم تصویر واقعی برای بینندگان مستلزم تحلیل‌های فیلم‌هاست.
به گفته میلانی، در برنامه رادیویی «تصویر خیال» لایه‌های پنهان شخصیت‌ها و ماجراها از دو منظر روانشناسی و اسطوره‌شناسی توسط کارشناسان برنامه تحلیل و بررسی می‌شود.
«بعد از تو»، فیلمی در ژانر خانوادگی – درام و رازآلود به نویسندگی و کارگردانی فرهاد نجفی و محصول سال ۱۳۹۸ است. از بازیگران این فیلم می‌توان به مینا وحید، تیرداد کیایی، محمدمهدی حسینی، نیلوفر پارسا، بابک قادری و… اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.