13:13

کارگردان و نویسنده فیلم «ثور: رگناروک» در سریالی از شبکه HBO Max نقش یک دزد دریایی را بازی می‌کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورایتی، تایکا وایتیتی در سریال جدید شبکه HBO Max به نام «پرچم ما به معنای مرگ است» نقش یک دزد دریایی به نام «ریش سیاه» را بازی می‌کند.

به این ترتیب وایتیتی به ریس داربی که پیش از این حضورش در سریال به عنوان نقش اصلی تایید شده بود، پیوسته است. این زوج سابقاً در سریالی دیگر از شبکه HBO و همینطور فیلم سینمایی «آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم» همکاری کرده بودند. داربی در هر دو پروژه بازیگری کرده بود، اما وایتیتی نویسندگی و کارگردانی سریال را انجام داد و در فیلم هم علاوه بر نقش آفرینی، کارگردان و تهیه کننده نیز بود.

پیش از این هم در زمان اعلام سفارش ساخت این سریال در ماه سپتامبر تایید شده بود که وایتیتی مدیریت اجرایی و کارگردانی سریال «پرچم ما به معنای مرگ است» را انجام می‌دهد. این سریال کم و بیش بر اساس ماجراجویی‌های استید بونت (با بازی داربی)، یکی از بزرگترین ناخدایان دزدان دریایی ساخته می‌شود. بونت، پس از جراحاتی که بعد از یک جنگ به وی وارد شد هدایت کشتی را به «ریش سیاه» واگذار می‌کند.

از شخصیت سیاه در آثار زیادی الهام گرفته شد که از جمله آنها می‌توان به جک اسپارو در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» و شخصیت ریش سیاه در بازی «اساسینز کرید» اشاره کرد.

وایتیتی در اسکار سال ۲۰۲۰، جایزه بهترین فیلمنامه را برای «خرگوش جوجو» دریافت کرد. فیلمی که خودش در آن نقش آدولف هیتلر را بازی کرده بود. این فیلم نامزد بخش بهترین فیلم سال نیز شده بود. او برای کارگردانی فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» هم شناخته می‌شود که اکنون قسمت جدید آن به کارگردانی خودش در حال تولید است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *