12:27

برنامه طنز «صبح جمعه با شما» رادیو ایران ، نمایش ها و طنزآهنگ هایی هشدار دهنده باموضوع بی توجهی مردم به کرونا ، تولید کرده است.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار داشت: با توجه به اینکه همچنان خطر اوج گیری کرونا در تمام دنیا پابرجاست و طبیعتا کشور ما هم از این مساله مستثنی نیست و با اینکه کارشناسان همواره در حال هشدار دادن هستند ولی متاسفانه شاهد حضور غیر ضروری و پررنگ برخی از مردم در اماکنی هستیم که حتی بعضی از آنها حتی در شرایط عادی هم اتفاق نمی افتاد.
وی ادامه داد: لذا طبق تصمیم اتاق فکر برنامه «صبح جمعه با شما» تصمیم گرفتیم تا نمایش ها و طنزآهنگ هایی با این محور تولید کنیم که علاوه بر ایجاد فضایی مفرح و شاد در این خصوص هشدار دهنده هم باشد.
قدوسیان افزود:البته طبق روال این تنها موضوع محوری برنامه «صبح جمعه با شما» نخواهد بود و طبیعتا همواره در راستای رسالت برنامه که همانا بیان مطالبات مردم و طرح مسائل و مشکلات و رساندن صدای مخاطبان به مردم با زبان طنز تولیداتی خواهیم داشت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ضمنا مخاطبان می‌توانند موضوعات و مسائل پیشنهادی خود را در زمان پخش برنامه به سامانه پیامکی رادیو ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۰۰ ارسال کنند تا دستمایه تولیدات برنامه باشد و از این طریق صدای آنها به گوش مسئولین امر برسد.
«صبح جمعه با شما» از دیرباز پر مخاطب ترین برنامه طنز رادیویایران بوده بوده که هر جمعه ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *