بهمن کیارستمی تدوین‌گر مستند سینمایی «ایران‌زاد» شد


گروه تولید فیلم سینمایی «ایران‌زاد» به کارگردانی مجید عزیزی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر در چند روز گذشته با بهمن کیارستمی برای تدوین این پروژه به توافق رسیدند.
به گزارش مدیر رسانه‌ای پروژه، مستند بلند «ایرا‌ن‌زاد» که پس از یک سال و نیم فیلم‌برداری به ماه‌‌های پایانی ضبط خود نزدیک شده، این روزها مهمان مردم کردستان است.
ایران‌زاد در سفر کردستان، پای صحبت‌های دختری که بعد از شهادت پدرش برای رهایی از مشکلات و غصه‌هایش به طبیعت پناه برده و همچنیت کولبری که از مصائب کولبری در سرما و گرمای کوهستان‌های مرزی و تلخی‌های زندگی خود روایت کرده، نشسته است.
در این سفر، سعید فتاحی مربی فوتبال کردستانی نیز از دغدغه‌های ورزشی و اهمیت آن در زندگی خود و جوانان منطقه برای ایران‌زادی‌ها گفت. دوربین ایران‌زادی‌ها علاوه بر این، در کردستان رو در روی سید گبهاالدین که از کودکی در دامان طبیعت بزرگ شده و وابستگی زیادی به طبیعت و این اقیلم دارد، قرار گرفته و از آن طرف پای درددل‌های پسر جوانی که در پی مهاجرت از کشور است و آرزوها و رویاهای خود را آن طرف آب ترسیم کرده، نشسته است.
مستند ایران‌زاد که تاکنون در اغلب استان‌‌های کشور فیلم‌برداری شده، تلاشی است برای شنیدن روایت ایرانی‌ها از زندگی، حکایتی از شادی‌ها، غم‌ها و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی؛ ثبت و به تصویر کشیدن این روایت‌ها خط اصلی این مستند است.
دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: مشاور پروژه: حامد شکیبانیا، مدیر تولید: محمدهادی‌ حیدری، سرپرست گروه تحقیق: ایمان معصومی، پژوهشگر: علیرضا زارعی، مدیر فیلم‌برداری: میثم بابایی، مدیر تبلیغات و رسانه‌: فرنوش آباء، مدیرصدابرداری: احمد افشار، برندینگ: استودیو رامکا، طراح گرافیک: سیدعلی میرفتاح، دستیاران کارگردان: فاطمه سادات ابوترابی، فاطمه سادات موسوی، تصویربرداری هوایی: سعید حسن راشدی. عکس‌ا: مصطفی آتشمرد، ایمان محمدی‌راد.

(Visited 16 times, 1 visits today)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *