برندگان اختتامیه بزرگترین جشن سرودی‌های ایران در سعدیه شیراز مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی شهر سرود مرکز موسیقی ماوا، بزرگترین جشن خانواده سرودی‌های ایران با عنوان جشن اختتامیه سومین فصل لیگ سرود ایران، دوشنبه شب (۲۸ خرداد ۱۴۰۳) همزمان با آغاز دهه ولایت در آرامگاه سعدی شهر شیراز برگزار شد. در این جشن از گروه‌های سرود «کریم اهل بیت آباده شیراز» به عنوان قهرمان فصل سوم لیگ سرود ایران، گروه سرود «رایه‌الهدی قم» به عنوان مقام دوم و گروه سرود «صاحب الزمانی‌های کرج» به عنوان مقام سوم این مسابقات طی جشن باشکوهی تقدیر به عمل آمد و به هر کدام از گروه‌ها مدال مسابقات، لوح یادبود و هدیه نقدی تقدیم و در نهایت جام قهرمانی این فصل به گروه قهرمان اهدا شد.
در این مراسم همچنین قطعه «شهید جمهور» به پاسداشت مقام شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان وی توسط گروه قهرمان لیگ اجرا شد. همچنین به مناسبت آغاز دهه ولایت قطعه «حب علی(ع)» برای اولین بار توسط گروه سرود «خدام‌الزهرا(س) اهواز» اجرا شد.
در این جشن که با حضور هزاران نفر از گروه‌های سرود و مردم شریف شیراز برگزار شد، هنرمندانی نظیر محمد معتمدی، مسعود روشن‌پژوه، مجتبی الله‌وردی، سامان گوران و میثم درویشان‌پور به اجرای برنامه پرداختند.
مسابقات سراسری «لیگ سرود ایران» توسط مجموعه «شهر سرود» هر سال طی شش مرحله با حضور گسترده گروه‌های سرود سراسر کشور برگزار می‌شود و در پایان و در جشن اختتامیه هر دوره در محل استان گروه قهرمان، از سه گروه برتر تقدیر و تجلیل به عمل می‌آید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *