12:08

خلق تصويری غير واقعی و اغراق شده از يك سوژه واقعي! در عکس های شهرزاد آذخ
به گزارش روابط عمومي فرهنگسرای نیاوران، جمعه ۲۸ مرداد ماه در گالري شماره ۲ فرهنگسراي نياوران، نمایشگاه عکس های شهرزاد آذخ با عنوان «بیکران» به معرض نمایش در خواهد آمد.
شهرزاد آذخ متولد ۱۳۷۳ ارومیه است. وی دانش آموخته گیاه پزشکی از دانشگاه ارومیه و همچنین عکاسی از دانشگاه تهران است. آذخ که در عکاسی تئاتر، سینما و تلویزیون فعال است در کارنامه فرهنگی و هنری خود برگزاری نمایشگاه عکس «چشم شیشه ای» در سال ۱۳۹۶ و تالیف کتاب «سمفونی خاموش» در سال ۱۳۹۹، جای گرفته است.
عکاسی آبستره و انتزاعی از مهمترین شاخصه ی نمایشگاه عکس «بیکران» است، نشان دادن و يا خلق تصويری غير واقعی و اغراق شده از يك سوژه واقعي! اين سبك قصه اى ندارد، مخاطب مي تواند هرطور كه بخواهد راجع به آن فكر كند.
شهرزاد آذخ در اين نمايشگاه تلاش کرده تا از اين سبک برای خلق آثاری مشابه هنر نقاشى استفاده کند، هدف اصلی وی نمايش عواطف درونی بشر همچون ترس، نفرت، عشق و هيجان عكاس است.
علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۲۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند، لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا ۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.