20:16

برنامه «افق روشن» به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی روز دوشنبه (۲۷ دی ماه) موضوع خودروزدایی از شهر را با حضور کارشناسان بررسی می‌کند.
به گزارش رسیده، مرتضی میلانی، تهیه‌کننده درباره برنامه «افق روشن» توضیح داد: به مناسبت هفته هوای پاک روز دوشنبه (۲۷ دی) به موضوع خودروزدایی از شهر می‌پردازیم. زیرا سال ۹۸ در تهران قرار شد طرح خیابان پیاده اجرا شود و در چنین خیابان‌هایی امکان سفر با خودرو سلب شود، اما زمزمه‌هایی درباره هزینه کرد بودجه برای ساخت دوباره خیابان‌های خودرویی به گوش می‌رسد. به همین دلیل این موضوع در برنامه روز دوشنبه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در برنامه روز دوشنبه ارتباط تلفنی با مهدی حسن‌زاده مشاور توسعه حمل و نقل پاک در شهرهای کشور و مریم لک کارشناس دفتر حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برقرار می‌شود.
برنامه «افق روشن» روزهای شنبه و دوشنبه به صورت زنده از رادیو اینترنتی و از اپلیکیشن ایران صدا و از رادیو سلامت پخش می‌شود. این برنامه از ساعت ۹:۱۰ روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود.
در این برنامه مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث پخش خواهد شد و گزارش مردمی از دیگر بخش‌های برنامه است که کارشناسان مختلف از نگاه‌شان به این موضوعات می‌پردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.