13:26

برنامه «روی خط خبر» به تهیه‌کنندگی محسن کریمی اختصاص به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی دارد و روز چهارشنبه (۲۶ خرداد) روی آنتن رادیو سلامت می‌رود.
به گزارش رسیده، شهرام زین‌العابدینی مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح می دهد: این برنامه رادیویی چهارشنبه‌ها ساعت ۲۰ به مدت یک ساعت روانه آنتن سلامت می شود. برنامه سازان برنامه روی خط خبر هر هفته تلاش می‌کنند به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی که در هفته جاری رخ داده، بپردازند و در این باره با کارشناسان صحبت کنند. در واقع ما زوایای پیدا و پنهان اخبار یک هفته را مورد بررسی قرار می دهیم که در شبکه‌های مجازی دست به دست هم چرخیده است و با مسئولان مربوطه نقد و بررسی خواهیم کرد.
به گفته وی، این برنامه رادیویی شامل سه بخش محیط زیست، پزشکی و آسیب‌های اجتماعی است. گوینده برنامه فاطمه شهبازی است و در هر قسمت از برنامه دو خبرنگار از رسانه های مختلف هم حضور دارند که درباره موضوع برنامه صحبت کرده و خبرها را بررسی می کنند.
برنامه روی خط خبر روز چهارشنبه (۲۶ خرداد ماه) موضوع توقف واکسیناسیون کرونا از موقتی بودن تا تکذیب توقف آن را تحلیل می کند. دکتر تبریزیان رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت و عضوی ازستاد مقابله با کرونا در این بخش حضور دارد. بخش دیگر برنامه به نهاده زنده بخش کشاورزی (زنبور عسل) و ادامه تلفات آن اختصاص دارد و محسن موسویان مدیرعامل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران و مدیرکل دفترامور طیور و زنبور عسل وزارت جهاد کشاورزی صحبت خواهند کرد. همچنین به موضوع سازگاری با کم آبی حلال مشکل کم آبی سیستان با حضور محمد دلمرادی، مدیر عامل شرکت اب منطقه‌ای استان و مدیر کل محیط زیست استان پرداخت خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *