11:20

برنامه «بحث روز» چهارشنبه 15 اردیبهشت، در آستانه روز جهانی قدس با حضور سیدهادی سید افقهی و دکتر روح الله قاسمی کارشناسان مسائل غرب آسیا، تحولات اخیر در فلسطین را تحلیل کرده و از اهمیت «روز قدس» امسال می گوید.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، هرسال با آغاز ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به روز جهانی قدس ، درگیری ها در سرزمین های اشغالی شدت می گیرد و خیابان های بیت المقدس، شاهد مقاومت جوانان روزه دار فلسطینی در برابر نظامیان صهیونیست است
با توجه به تحولات اخیر و آغاز موج جدید از اشغال اراضی و خانه های فلسطینیان در سرزمین های اشغالی، گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه ای اعلام کردند: روز ۲۸ رمضان باید روز شعله ور شدن انقلاب و انتفاضه بر سر غاصبان باشد.
گروه های مقاومت با صدور این بیانیه، ضمن درخواست از فلسطینی ها برای شعله ور کردن انتفاضه علیه صهیونیست ها به تل آویو درباره ارتکاب هر جنایتی علیه ساکنان قدس هشدار دادند.
از همین رو برنامه «بحث روز» چهارشنبه 15 اردیبهشت،با حضور سید هادی سید افقهی و دکتر روح الله قاسمی کارشناسان مسائل غرب آسیا، تحولات اخیر در فلسطین را تحلیل کرده و ازاهمیت «روز قدس» امسال می گوید.
«بحث روز» به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی چهارشنبه‌ ها ساعت 11:45 از رادیو ایران پخش می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *