14:54

کمپانی «برادرن وانر» از ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس بازی ویدئویی معروف «ماینکرفت» خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «جیسون ماموا» بازیگر فیلم‌هایی چون «آکوامن» و «تل‌ماسه» در حال مذاکره با کمپانی «برادران وانر» برای بر عهده گرفتن نقش «ماینکرفت» است و «جارد هِس» نیز این فیلم را کارگردانی خواهد کرد.
«مری پَرنت» و «رو لی» تهیه‌کنندگان فیلم سینمایی «تل ماسه» در کنار «لیدیا وینترز» و «وو بوئی» از کمپانی سوئدی موجانگ استودیوز (سازنده بازی میانکرفت) نیز تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی خواهند بود.
بازی ویدئویی «ماینکرفت» که در سال ۲۰۱۱ رونمایی شد به کاربران اجازه می‌دهد تا از بلوک‌ها برای ایجاد ساختارها و جهان ها استفاده کنند. این بازی بسیار مورد استقبال قرار گرفت و تنها چند سال پس از عرضه به ۱۰۰ میلیون کاربر رسید و در نهایت کمپانی مایکروسافت شرکت سازنده موجانگ استودیوز را با قیمت ۲.۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد.
«ماینکرفت» هم‌اکنون در صدر فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های ویدئویی تمام ادوار قرار دارد.
کمپانی براران وارنر چندین سال است که ساخت این پروژه بر اساس بازی ویدئویی «ماینکرفت» را در برنامه دارند و پیش از این «شان لِوی» و «راب مک‌اِلنی» گزینه‌های کارگردانی این فیلم بودند.
ساخت فیلم‌های سینمایی با اقتباس از بازی‌های ویدئویی در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته و سال گذشته مجموعه‌ فیلم‌های «مرد آزاد» با بازی «راین رینولدز» کلید خورد و کمپانی پارامونت نیز قرار است ماه آینده قسمت جدید «سونیک» رو عرضه کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.