9:59

قسمت دوم از فیلم ابرقهرمانی «بتمن» به کارگردانی مت ریوز و بازی رابرت پتینسون ساخته می‌شود.
به گزارش ایرنا به نقل از هالیوودریپورتر، استودیو برادران وارنر سه‌شنبه شب در رویداد سینماکان/CinemaCon از ساخت دنباله فیلم بتمن (۲۰۲۲، مت ریوز) خبر داد.
توبی امریک، از مدیران ارشد کمپانی برادران وارنر، گفت: مت (ریوز) یکی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین ابرقهرمانان ما را گرفت و یک نسخه تازه از آن تحویل داد. مت ریوز، رابرت پتینسون و تمام تیم قسمت اول در بتمن ۲ تماشاگران را به شهر گاتهام برمی‌گردانند.
تاریخ اکران بتمن ۲ هنوز اعلام نشده است.
فیلم بتمن اوایل ماه مارس سال جاری میلادی (اواسط اسفند ۱۴۰۰) اکران شد و ضمن جلب نظر مثبت منتقدان، موفقیتی بزرگ در گیشه به دست آورد. این فیلم با مجموع فروش ۷۵۹ میلیون دلاری تا به اینجای کار پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ لقب گرفته است.
رابرت پتینسون در این فیلم برای اولین بار نقش بتمن را بازی کرد و با زوئی کراویتز، پل دینو، جفری رایت، جان تورتورو، پیتر سارسگارد، اندی سرکیس و کالین فارل همبازی شد.
فیلم بتمن در قسمت اول به روزهای نخست ظهور بروس وین به عنوان بزرگترین کارآگاه جهان می‌پردازد. شوالیه تاریکی جوان در جست‌وجوی عدالت، همزمان که یک قاتل دیوانه به نام ریدلر را تعقیب می‌کند از فساد در شهر گاتهام پرده برمی‌دارد.
رویداد سینماکان که گردهمایی سالانه سینماداران و استودیوهای هالیوودی است، از ۲۵ تا ۲۸ آوریل (۵ تا ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.