با اعلام نتایج انتخابات و میزان مشارکت، هیات هنرمندان از مردم تجلیل کرد


با اعلام نتایج و میزان مشارکت مردم از سوی وزارت کشور، هیات اسلامی هنرمندان از حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰تجلیل کرد.
در متن ارسالی هیات هنرمندان آمده است: حضور پرشور مردم فهیم ایران اسلامی در انتخابات 28 خرداد 1400 برگ زرینی در تاریخ این مرز و بوم ثبت نمود.
در شرایطی که ناکارآمدی دولت، باعث بروز بیشترین نارضایتی ها در بین مردم شده، حضور گسترده و مشارکت بیش از 50 درصدی مردم در انتخابات، زنده کننده غرور ملی است که به یقین منتخب ملت بزرگوار ایران اسلامی باید آن را پاس بدارد.
امروز راهی سخت پیش روی منتخب مردم خواهد بود تا با تلاشی طاقت فرسا، کارهای انجام نشده و زمین مانده 8 سال گذشته را به سرانجام برساند. قطعاً یکی از این حوزه های مهم عرصه فرهنگ است که با ولنگاری باورنکردنی همراه شده و ان شاءا… رئیس جمهور منتخب با چیدمان نیروهای متعهد، انقلابی، ولایی و دارای تجارب ارزشمند فرهنگی و هنری، مسیر بازگشت به ارزش های اصیل انقلاب اسلامی را در عرصه فرهنگ و هنر رهنمون خواهد شد.
هیأت اسلامی هنرمندان ضمن تبریک این حضور گسترده مردمی به امام عصر (عج)، رهبری معظم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی و همچنین تبریک به منتخب ملت بزرگ ایران دکتر سیدابراهیم رئیسی امیدوار است در آینده ای نزدیک شاهد تغییر جدی در رویکردهای عرصه فرهنگ و هنر باشیم.

(Visited 33 times, 1 visits today)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *