جولیا باترز بازیگر «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو، برای بازی در نقش خواهر استیون اسپیلبرگ انتخاب شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورایتی، جولیا باترز بازیگر جوانی که در فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» در مقابل لئوناردو دی کاپریو بازی کرد، در فیلم بدون عنوان استیون اسپیلبرگ که اثری اتوبیوگرافی است، نقش خواهر این کارگردان برجسته را بازی خواهد کرد.
پیش از این، حضور میشل ویلیامز، پال دانو و ست روگن در این فیلم به تایید رسیده بود. آن‌ها قرار است به عنوان شخصیت‌های الهام گرفته شده از مادر، پدر و عموی استیون اسپیلبرگ بازی کنند.
اسپیلبرگ برای اولین بار از سال ۲۰۰۱ و فیلم «ای. آی. هوش مصنوعی»، در کنار تونی کوشنر (نویسنده لینکلن و داستان کناره غربی) که در فیلم‌های زیادی با او همکاری کرده، به عنوان کمک نویسنده در نگارش فیلمنامه این اثر مشارکت خواهد داشت. اسپیلبرگ و کوشنر در تیم تهیه‌کنندگی این اثر نیز هستند. قرار بر این است تولید این اثر از تابستان آغاز شود و همینطور سال ۲۰۲۲ برای اکران آن در نظر گفته شده است.
این فیلم سینمایی روایتی از تجربه‌های استیون اسپیلبرگ در زمانی است که خانواده او در اواخر دهه ۵۰ و دهه ۶۰ میلادی در آریزونا اقامت داشتند. سال‌هایی که اسپیلبرگ اولین فعالیت‌های فیلمسازی خود را تجربه کرد. در سال ۲۰۱۷ یک مستند نیز به نام «اسپیلبرگ» از زندگی این کارگردان ساخته شده بود.
باترز ۱۲ ساله، بعد از نقش آفرینی در فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» تارانتینو در سال ۲۰۱۹ به یکی از ستارگان نوظهور تبدیل شد و اکنون هم برای نقش آفرینی در فیلم «مرد خاکستری» با نقش آفرینی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ، مهمترین پروژه کمپانی نتفلیکس، انتخاب شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *