9:15

مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» به تهیه کنندگی سعید کمانی با محوریت شیوع کرونا در ایران تولید شده است.
سعید کمانی تهیه کننده در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سریال اپیدمی گفت: سریال اپیدمی در سه فصل ساخته می شود که هر فصل ۱۰ قسمت است. هر فصل کارگردان جداگانه‌ای دارد و هرکدام از آن‌ها جوانان مستعدی هستند که در جشنواره‌ها جایزه گرفتند. فصل اول را سید سجاد حسینی، فصل دوم محمد صادق بکتاشیان و فصل سوم را محمد علیزاده کارگردانی می‌کند.
کمانی بیان کرد: قصه سریال اپیدمی به زندگی کادر درمان برمی گردد. در این سریال قصه کریم سواری یکی از مدافعان سلامت روایت می‌شود، قرار بود این نقش را علی سلیمانی بازی کند، بیشتر صحبت‌ها را انجام دادیم، تست گریم انجام داد اما متاسفانه درگیر بیماری کرونا شد و این هنرمند دوست داشتنی را از دست دادیم.
وی افزود: برای جایگزین این نقش اصغر نقی زاده انتخاب شد. علاوه بر قصه کریم سواری ما در سریال اپیدمی قصه دکتر جهان با بازی مهدی فخیم زاده، قصه آفاق با بازی فریبا متخصص و قصه فرمانده پایگاه سلامت با بازی قصابیان را در سریال روایت کردیم.
تهیه کننده سریال دخترگمشده عنوان کرد: در فصل دوم بازیگران جدیدی اضافه می‌شوند و قصه زندگی آن‌ها روایت خواهد شد.
وی درباره حضور مهدی فخیم زاده در این سریال گفت: آقای فخیم زاده فیلمنامه را خواند و قصه را دوست داشت چراکه تاکنون نقش دکتر بازی نکرده بود و علاقمند بود این نقش را تجربه کند. نکته‌هایی داشتند که قرار شد اصلاح کنیم تا در سریال حضور پیدا کنند.
وی افزود: ما در سکانس‌هایی باید حضور مردم در روز‌هایی ابتدایی کرونا را روایت کنیم. به همین خاطر بیش از ۱۰ هزار هنرور در۳۰ قسمت سریال اپیدمی حضور دارند.
این تهیه کننده توضیح داد: هدف ما نشان دادن فعالیت کادر درمان در روز‌های ابتدایی شیوع کروناست، با شرایط سختی که وجود داشت در بیمارستان صحرایی حاشیه شهر حضور پیدا کردند تا اپیدمی کرونا ادامه پیدا نکند.
کمانی خاطر نشان کرد: تصویربرداری فصل اول سریال به پایان رسیده و در مرحله تدوین و صداگذاری هستم. این روز‌ها فصل دوم در حال تصویربرداری است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *