13:19

اصغر توسلی از سریال «روزگار جوانی» که در سال ۱۳۷۷ ساخته شد، جزو اولین کارهایی یاد می کند که زهره فکورصبور با آن وارد دنیای بازیگری شد.
این کارگردان همچنین درباره نقش زهره فکورصبور در این سریال یادآور می‌شود: ایشان ابتدا نقش کوتاهی داشتند، اما به دلیل بازی خوبی که داشتند، چند قسمت دیگر هم به نقش‌شان اضافه شد.
اصغر توسلی ـ کارگردان و تهیه کننده روزگار جوانی ـ در گفت‌و‌گویی با ایسنا با ابراز تاسف نسبت به درگذشت ناگهانی زهره فکورصبور از حضور این بازیگر در سریال «روزگار جوانی» یاد و اظهار کرد: در فصل اول سریال «روزگار جوانی»، برای ایفای نقش یک کاراکتر خانم (محترم و متمول) تست می‌گرفتیم که ایشان مراجعه کردند و در این مجموعه قرار بود یکی دو قسمت حضور داشته باشند اما به قدری متین، مهربان و آرام بودند و کارشان را بسیار خوب می‌آموختند و آنقدر راحت و خوب و درست آنچه که از ایشان خواسته می‌شد را مقابل دوربین ارائه می دادند که یادم است چند قسمت دیگر هم نقش‌شان را به کار اضافه کردیم.
این کارگردان تاکید کرد: خانم زهره فکورصبور جزو هنرمندانی بودند که واقعا کارشان را دوست داشتند و با تمام وجود به کارشان عشق می ورزیدند و بسیار هم انسان شریف و متینی بودند. روحشان شاد.
توسلی سپس درباره‌ی اظهارات اخیر زهره فکورصبور درباره شغل بازیگری اظهار کرد: تا آن جایی که دورادور اطلاع دارم ایشان شروع خوبی داشتند و با علاقه وارد کار شدند و ادامه دادند، اما به هر حال زندگی است. بچه‌های ما یک اشتباهی می‌کنند و آن اینکه برای بهتر و بیشتر کار کردن، زندگی شخصی را درگیر کار می‌کنند که در این صورت هم زندگی و هم کار مشکل پیدا می‌کند. فکر می‌کنم اگر اعلام کردند که اگر به گذشته برگردند اصلا بازیگری را انتخاب نمی کنند، شاید دلیلش این موضوع باشد.
این کارگردان در پایان گفت: من واقعا متاثرم. با وجود اینکه فقط سریال «روزگار جوانی» را با ایشان کار کردم، بسیار از رفتن همیشگی‌شان متاثرم؛ به دلیل اینکه انسان بسیار محترم و بسیار علاقه مند به کارشان بودند.
زهره فکور صبور ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ در سن ۴۳ سالگی و به طور ناگهانی درگذشت. او در سریال‌هایی چون «دلنوازان»، «مسافری از هند»، «روزگار جوانی»، «دردسرهای عظیم»، «دنگ‌وفنگ» و … ایفای نقش کرده بود. فکورصبور این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بی‌همگان» بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *