مجموعه ابرقهرمانی «پسران» به کارگردانی اریک کریپک برای چهارمین فصل خود به تلویزیون برمی‌گردد.
به گزارش ایرنا، Prime Video به تازگی تریلر اولیه‌ای از Gen V که یک اسپین آف*(روایت) از مجموعه پسرها است منتشر کرده که در آن جسی تی آشر، کلبی مینیفی و پ. جی. بیرن در نقش‌های خود در مجموعه پسران ظاهر می‌شوند.
موووی وب نوشت: Gen V سال میلادی آینده در پرایم ویدئو پخش می‌شود و تاکنون تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است.
چهارمین فصل مجموعه طنز ابرقهرمانی پسران نیز قرار است در سال ۲۰۲۳ منتشر شود.
کلنسی براون با بازی در Gen V با بازیگران جدیدی چون الکساندر کالورت و جیسون ریتر در مجموعه پسران ظاهر می‌شود. در این مجموعه جاز سینکلر، چنس پردومو، لیز برادوی، شلی کان، مدی فیلیپس، لندن ثور، درک لو، ‌آسا ژرمن، پاتریک شوارتزنگر، ‌شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسی نیز بازی می‌کنند.
پسران در جهانی قرار دارند که افراد ابرقدرت توسط عموم مردم به عنوان قهرمان شناخته می‌شوند و متعلق به شرکت قدرتمند وات اینترنشنال هستند که از آن‌ها بازاریابی و درآمدزایی می‌کند. ابرقهرمان‌ها در واقع از شخصیت‌های قهرمانانه خود، بیشتر افراد متکبر و فاسد هستند.
به نوشته مووی وب، تریلر Gen V برای نخستین بار در CCXP در برزیل منتشر شد و از آن زمان پرایم ویدئو این ویدئو را برای تماشای آنلاین در دسترس قرار داده است. این تریلر برای سرویس استریم آمازون پرایم ویدئو ساخته شده است.
مجموعه پسران بر اساس کتاب کمیک به همین نام نوشته گارث انیس و داریک رابرتسون ساخته شده که در ابتدا از طریق دی‌سی کامیکس منتشر می‌شد. در آن گروه بازیگرانی متشکل از کارل اربن، جک کواید، لاز آلونسو، تومر کاپون و کارن فوکوهارا در نقش شورشی‌ها و آنتونی استار، ارین موریارتی، دومینیک مک الیگوت، چیس کرافورد، جسی آشر و ناتان می‌چل در نقش اعضای ابرقهرمان «هفت» ظاهر می‌شوند.
فصل اول پسران در هشت قسمت در ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ پخش شد. فصل دوم در ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ و فصل سوم در ۳ ژوئن ۲۰۲۲ پخش شد. این مجموعه در ژوئن ۲۰۲۲ برای فصل چهارم تمدید شد.
این مجموعه در زمینه نویسندگی، خط داستانی، طنز و اجرای بازیگران مورد تحسین منتقدان قرار گرفته و نامزد دریافت شش جایزه‌ امی بوده است.
در Gen V ممکن است یک بازیگر کاملا نوظهور ایفای نقش کرده باشد اما این بدان معنا نیست که این اسپین آف خیلی متفاوت از مجموعه پسران باشد. بلکه خونین نیز خواهد بود.
*اسپین‌آف یا مشتق به یک رمان، برنامه رادیویی، برنامه تلویزیونی، بازی ویدئویی، فیلم یا هر کار روایتی گفته می‌شود که بر اساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگر باشد. اسپین‌آف ممکن است جزئیات بیشتری از آن را روایت کند و یا روایتگر داستان متفاوتی باشد. اسپین‌آف‌ها معمولاً بر اساس کارهای بسیار موفق ساخته می‌شوند و گاه بر اساس شخصیت‌های فرعی آن داستان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *