بازپخش دو سریال تکراری از شبکه الکوثر و سحر


مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» به کارگردانی کاظم محمودی از امشب بر روی آنتن کانال کردی شبکه سحر می رود.
به گزارش رسیده، فصل اول این مجموعه 28 قسمتی با مدیریت دوبلاژ ابراهیم بومی به زبان کردی دوبله شده است.
سریال «روزهای بی قراری» یک ملودرام خانوادگی است و نگارش فیلم نامه آن توسط مهدی بهپور انجام شده است و پژمان بازغی، ابوالفضل پور عرب، الهام حمیدی، سارا صوفیانی و کامران تفتی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان این سریال آمده: «فرهاد»، «رها» و «سارا» دوستانی در حال تحصیل در دانشگاه هستند. رها و فرهاد با هم ازدواج می کنند و پس از یکسال رها باردار است و….
مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» از شنبه 2 مرداد هر شب ساعت 24:00 به وقت تهران به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی هر شب از کانال کردی شبکه سحر پخش می‌شود.
با اتمام مجموعه تلویزیونی «دودکش» سریال «بزنگاه» از امروز در برنامه پخش شبکه الکوثر قرار گرفت.

سریال «بزنگاه» با کارگردانی رضا عطاران، داستان مردی معتاد به نام «نادر» است که به همراه دخترش «درسا» در کرج زندگی می‌کند و از همسرش «مریم» طلاق گرفته‌است. پس از فوت پدرش «اوس احمد»، او و برادرش «صابر»، خواهرش «بهجت» و شوهرخواهرش «توفیق» بر سر تقسیم ارث و میراث پدری که یک خانه و یک نانوایی است به اختلاف برمی‌خورند و….
بازیگران این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: رضا عطاران، حمید لولایی، مرجانه گلچین، غلامرضا نیکخواه، علی صادقی، نیکی نصیریان، دانیال انجم شعاع، سوسن پرور، عطیه معصومی، محمود بهرامی، هنگامه حمیدزاده، زنده یاد احمد پورمخبر، شهین تسلیمی و بهشاد شریفیان.
مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» با نویسندگی مشترک سروش صحت و ایمان صفایی، تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام، از شنبه 2 مرداد هر روز ساعت 19:30 به وقت تهران روی آنتن شبکه الکوثر است.
این سریال بیست و شش قسمتی که در سال 1387از شبکه سوم سیما پخش شد، با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی پخش می شود.

(Visited 61 times, 1 visits today)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *