اکران فیلم سینمایی «مربای شیرین» در سالن سوره اصفهان


حوزه هنری استان اصفهان با همکاری دفتر دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان این هفته در برنامه «مروری بر آثار سینمای کودک» فیلم مربای شیرین را اکران می کند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، فیلم «مربای شیرین» به کارگردانی مرضیه برومند در ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه 20 شهریورماه در سالن سوره اصفهان واقع در خیابان آمادگاه ، روبروی هتل عباسی به نمایش درمی آید.
نرگس رجایی مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان گفت: برنامه «مروری بر آثار سینمای کودک» در آستانه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به همت دفتر دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، بنیاد سینمایی فارابی، شهرداری و حوزه هنری استان اصفهان برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه با هدف پخش آثار ماندگار و خاطره انگیز سینمای کودک برای کودکان امروز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد .
وی تصریح کرد: تاکنون در این برنامه که در بعدازظهر روزهای شنبه هر هفته در سالن سوره حوزه هنری برگزار می شود به اکران فیلم های «مدرسه موشها»، «دزد عروسک ها»، «هم بازی»، «رنگ خدا» پرداخته شده است و در هفته آینده نیز فیلم «نیاز» پخش خواهد شد که این آخرین اکران از مجموعه مروری برآثار سینمای کودک خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *