12:23

 فیلم انیمیشن «دیوار چهارم» ساخته محبوبه کلایی چهارشنبه شب در بخش نهایی جشنواره بین المللی انیمافست زاگرب به نمایش در آمد.

به گزارش ایرنا، سفیر و اعضای نمایندگی کشورمان در کرواسی به همین مناسبت در محل جشنواره انیمافست حاضر و ضمن تماشای فیلم، با کارگردان اثر گفت‌وگو کردند.
پرویز اسماعیلی سفیر ایران در کرواسی گفت: به هنرمندان، به ویژه جوانان نجیب و شایسته ای که نام ایران را چنین در مجامع جهانی پرآوازه می کنند، افتخار می‌کنیم و با تمام وجود در خدمت آنها خواهیم بود.
محبوبه کلایی متولد شهر قم، انیماتور، فیلمساز، طراح گرافیک و کارگردان فیلم های انیمیشن کوتاه و تجربی و فارغ التحصیل دانشگاه هنر تهران است. وی سال ۲۰۱۹ نیز در جشنواره انیمیشن زاگرب حضور داشته است.
این فیلم از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

اکران فیلم «دیوار چهارم» در زاگرب با حضور سفیر ایران در کرواسی

به گزارش ایرنا، در خلاصه داستان انیمیشن ۱۰ دقیقه‌ای دیوار چهارم آمده است: «آرزو، خیال و خواسته‌هایش در یک آشپرخانه کوچک خلاصه شده؛ پسرک لکنتی آنجا مشغول بازی است.»

اکران فیلم «دیوار چهارم» در زاگرب با حضور سفیر ایران در کرواسی

جشنواره پویانمایی زاگرب (Animafest Zagreb‌) یک جشنواره فیلم بین‌المللی سالانه است و در سال ۱۹۷۲ توسط آسیفا (ASIFA) آغاز به کار کرد. این جشنواره بعد از جشنواره پویانمایی انسی قدیمی‌ترین جشنواره پویانمایی در اروپا است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *