10:08

فیلم سینمایی «های پاور» به کارگردانی هادی محمدپور و تهیه‌کنندگی اباذر جوکار در پردیس سینمایی چارسو اکران خصوصی شد.
به گزارشِ ایرنا، آیین اکران خصوصی فیلم سینمایی های پاور عصر دوشنبه 27 شهریور ماه با حضور کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده و دیگر عوامل، بازیگران و حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد نیروی پدافند هوایی ارتش و شخصیت‌های جلشگری برگزار شد.

فرزاد حسنی، اتابک نادری، آرمان جوکار، حسن اسدی و حشمت‌الله آرمیده از جمله بازیگران های پاور و هنرمندانی بودند که در این آیین حضور داشتند.

های پاور نخستین بار در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر اکران شد.

هادی محمدپور کارگردان فیلم های پاور جزو فیلمسازان اول جشنواره فجر سال گذشته بود. او که پیش از این در حوزه فیلم کوتاه فعالیت می‌کرده است در نخستین تجربه فیلمسازی به سراغ یک فیلم جنگی رفته و از رشادت‌های پدافند هوایی اصفهان در دوران ۸ سال دفاع مقدس صحبت کرده است.
های پاور دومین فیلم با موضوع زندگی حرفه‌ای شهید منصور ستاری است. فیلم منصور ساخته سیاوش سرمدی که در جشنواره سی‌ونهم حضور داشت هم به زندگی و فعالیت‌های این شهید والامقام می‌پردازد.
اتابک نادری، فرزاد حسنی، علیرام نورایی، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، رضوان خدامی، آرمان جوکار و هادی محمدپور بازیگران این فیلم هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *