تهیه کننده فیلم سینمایی «۴۸ ساعت» در نامه‌ای به دبیر جشنواره فیلم فجر از نمایش این فیلم در جشنواره امسال انصراف داد.
به گزارش رسیده، حسین رضوی صالحی با بیان اینکه فیلم سینمایی «۴۸ ساعت»، حاصل تلاش گروهی باانگيزه و دغدغه‌مند بوده است، اظهار کرد، از آنجا كه مردم مخاطب اصلی و واقعی اين اثر هستند و با توجه به عدم توفیق اكران این فیلم در بخش مردمي این دوره جشنواره، طي مشورت با عوامل دست اندركار، تصميم گرفتیم تا فیلم را از جشنواره خارج كنیم و در یک فرصت مناسب، آن را برای اكران عمومی آماده کنیم.
فیلم سینمایی «۴۸ ساعت» تابستان و پاییز امسال در ایران و ترکیه فیلمبرداری شده و نسخه اولیه آن چندی پیش به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود، تلاش اين گروه قرار بود مهمان نگاه مردم باشد ولي با مشكلاتي كه پيش آمد و فرصت دیده شدن در نگاه مردم از اين فيلم گرفته شد، تصميم گرفتيم كه به احترام آنها نسخه کامل و نهایی فیلم را در زماني مناسب به اکران عمومی درآوريم.
فیلم سینمایی «۴۸ ساعت» با بازی محسن قصابیان، مهدی زمین پرداز، ونوس کانلی، بهار نوحیان و با حضور جمشید هاشم پور، نخستین تجربه کارگردانی ابوذر حیدری در سینما است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «نمی‌دونم تا حالا تو زندگیت چقدر فرصت از دست دادی…اما این ۴۸ ساعت آخرین فرصته…»
فیلم سینمایی «۴۸ ساعت به تهیه کنندگي: سیدمحمد صادق حسینی – سعید رضوی صالح و کارگرداني ابوذر حیدری و نویسندگي مهدی کیا و و مجري طرحي مهدس سليماني منصور در موسسه فرهنگی هنری مصیر تهيه شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *