1400-06-20 10:34 ق.ظ

اندی گارسیا برای نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «بی مصرف‌ها ۴» به کارگردانی اسکات وا به توافق رسید.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، اندی گارسیا به جمع بازیگران فیلم سینمایی «بی‌مصرف‌ها ۴» پیوسته است. جدیدترین قسمت این مجموعه سینمایی اکشن در همکاری با کمپانی لاینزگیت و میلنیوم مدیا ساخته خواهد شد.
جیسون استاتهام در این فیلم به همراه دولف لاندگرن، رندی کوچار و سیلوستر استالونه، دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند و نقشی که در سه فیلم قبلی بازی کرده بودند، دوباره ایفا خواهند کرد. از بازیگران دیگر این پروژه می‌توان به کورتیکس جکسون، مگان فاکس و تونی جا اشاره کرد. استالونه علاوه بر بازیگری، تهیه‌کنندگی این فیلم را هم بر عهده دارد.
اسکات وا، بدلکاری است که کارگردانی قسمت چهارم از این مجموعه سینمایی را بر عهده گرفته و فیلمبرداری آن قرار است از ماه اکتبر آغاز شود. فیلمنامه این اثر را اسپنسر کوهن نوشته و جزئیاتی از آن اعلام نشده است؛ اما می‌دانیم که داستان پیرامون گروهی از کهنه سربازان خواهد بود که مأموریتی مهم به آن‌ها داده می‌شود.
در این فیلم گارسیا نقش یک مأمور سازمان CIA را بازی می‌کند که قرار است، گروه «بی مصرف‌ها» را در یک مأموریت مرگبار حمایت کند.
گارسیا در فیلم‌های زیادی بازی کرده و آثار متعددی دارد که در شرف اکران هستند؛ اما او بیشتر برای بازی در قسمت سوم فیلم سینمایی «پدرخوانده» شناخته می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *