بانی‌فیلم: درحالی که خبرها از جمله نظامی روسیه به اوکراین حاکی از محاصره کی‌یف پایتخت این کشور است، گروه‌های صلح با راه‌اندازی تظاهراتی در سراسر جهان، تهاجم نظامی پوتین به اوکراین را محکوم کردند.
واقعیت ماجرای اشغال نظامی کشور اوکراین توسط روسیه، همان بازی تکراری شطرنج سیاست میان کشورهای زورگو است؛ کشورهایی که واقعیت‌ها را زیر پا می‌گذارند و جقیقت را کتمان می‌کنند.
نشریه دیلی‌میرور روی جلد خود را به فاجعه حمله ارتش روسیه اختصاص داده است.
این نشریه انگلیسی با انتشار عکسی از یک شهروند زخمی اوگراینی و تصویری از ولادیمیر پوتین تیتر «خون او و دستان این» را انتخاب کرده است.
به گزارش بانی‌فیلم، دیلی میرور در گزارش خود نوشته: «در جنگ روسیه علیه اوکراین تا امروز بیش از ۵۷ تن کشته و ۱۶۹شهروند دیگر اوکراینی زخمی شدند.
موشک‌های روسیه به سمت فرودگاه‌ها و پایگاه‌های نظامی شلیک شده‌اند، در حالی که هلیکوپترهای تهاجمی روسیه بر فراز پایتخت کیف – و نیروهایی که توسط نیروگاه هسته‌ای بدنام چرنوبیل می‌جنگند، پرتاب شده‌اند.
جو بایدن قول داده است که بیش از نیمی از واردات فناوری پیشرفته روسیه را پس از تهاجم تمام عیار توسط نیروهای ولادیمیر پوتین قطع کند.
بوریس جانسون پیشتر گفته بود که رژیم پوتین پس از به راه انداختن «موج جزر و مدی خشونت» علیه اوکراین به «وضعیت پریش» محکوم خواهد شد.»

اجتماعی


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/banifilm/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

dailymirrorrussiaukraineاسلایدر صفحه اصلیبانی‌فیلمحمله نظامی روسیه به اوکرایننشریه دیلی‌میرور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *