10:53

مراسم چهلمین روز درگذشت آزاده نامداری در مرکز همایش‌های رایزن تهران برگزار شد.
به گزارش ایرنا، این مراسم که عصر پنج شنبه با اجرای محمد سلوکی برگزار شد، در ابتدا کلیپی پخش شد که برای گندم دختر آزاده نامداری تهیه شده بود .
در این مراسم علاوه بر خانواده آزاده نامداری، تعدادی از مجریان و بازیگران حضور داشتند. چند تن از مجریان تلویزیون همچون کاظم احمدزاده، جواد یحیوی و راحله امینیان با بیان خاطراتی از زنده‌یاد آزاده نامداری، یاد این مجری فقید را گرامی داشتند.

بازگشت به کشور با وجود پیشنهادهای شبکه‌های فارسی زبان
سجاد عبادی همسر مرحوم نامداری در متنی که در این مراسم خواند از مدیران صدا و سیما و کسانی که مانع کار و فعالیت‌های نامداری شدند، انتقاد کرد و گفت: مدیران تلویزیون در جلسات خصوصی قول‌هایی به آنها برای اجرای برنامه می‌دادند اما در عمل کاری انجام نمی‌دادند.
وی خطاب به همسرش گفت: خودت نوشته بودی که کل جوانی‌ات را صرف تجربه‌آموزی کردی، با تمام وجود و توانت تلاش کردی و وقت گذاشتی و درست در آغاز زمانه پختگی و اوج شکوفایی ممنوع شدی. ۱۰ سال از بهترین لحظه‌ها و سال‌های عمرت را با تمام توان و انرژی در رسانه ملی گذراندی، رشد کردی، بزرگ شدی اما با چنان مکر و حیله‌ای تو را به قربانگاه فرستادند، که نتیجه‌اش شد همه طعنه‌هایی که سال‌ها تحمل کردی.
وی افزود: بگویم از آن مصاحبه کذایی با شِبه روزنامه‌ای که تیترش هنوز علیه تو دست به دست می‌شود، دستوری بود که معاون وقت سیما به تو داد که برو با این رسانه‌ها صحبت کن تا ممنوعیت‌ات را رفع کنم. رفع شد؟
عبادی ادامه داد: مرحوم نامداری باوجود پیشنهادهای شبکه‌های فارسی زبان، به اصرار خودش به کشور بازگشت و گفت می‌خواهم همین جا باشم و برای مردمم کار کنم.
آزاده نامداری مجری و تهیه کننده سابق تلویزیون هفتم فروردین ماه و طبق اعلام پزشکی قانونی به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. مرگ این مجری سابق تلویزیون با حواشی زیادی همراه بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *