13:19

شورای مرکزی و بازرس کانون مجریان رسانه‌های دیداری طی رأی‌گیری در مجمع عمومی عادی سالانه این کانون انتخاب شدند.
به گزارش رسیده، اولین مجمع عمومی عادی سالانه کانون مجریان رسانه‌های دیداری برگزار و طی رأی‌گیری، اعضای شورای مرکزی و بازرس کانون معرفی شدند.
در ابتدای این مجمع، سونیا پوریامین مدیر مسئول و رییس شورای مرکزی کانون پس از اعلام رسمیت جلسه از اعضا درخواست کرد برای عضویت در هیأت رییسه مجمع عمومی نامزد شوند، که در نهایت مجید قناد، شعله قهرمانی و ندا سپانلو به عنوان هیأت رییسه با رأی اکثریت قریب به اتفاق حاضران معرفی شدند‌ و سپس اداره مجمع عمومی به هیأت رییسه منتخب سپرده شد.
همچنین سونیا پوریامین گزارش‌ فعالیت‌های شورای مرکزی را درباره نحوه شکل‌گیری و اداره امور از ابتدای تأسیس این کانون تا به امروز، جلسات مختلفی که برگزار شده است و آورده‌هایی که برای اعضا داشتند و دفاع از حقوق صنفی آن‌ها را به اعضای مجمع عمومی ارایه کرد.
در ادامه محمدجواد سلوکی خزانه‌دار گزارشی از منابع مالی که صرفا از طریق حق عضویت اعضا به دست آمده بود و مخارج آن ارائه کرد.
پس از آن گزارش مکتوب مهدی حسین‌زاده بازرس کانون به دلیل مشغله کاری در جلسه حضور نداشت، تحویل هیأت رییسه مجمع شد و آن‌ها این‌ گزارش را قرائت کردند. در این گزارش تمام اقدامات شورای مرکزی مورد تأیید بازرس قرار گرفته بود.
کانون مجریان رسانه‌های دیداری در حال حاضر ۶۴ عضو دارد و در نهایت انتخابات شورای مرکزی و بازرس کانون با تعداد ۶۰ رأی‌دهنده آغاز شد که ۳۱ نفر آن‌ها در جلسه حاضر و ۲۹ نفر به صورت وکالتی رای خود را ثبت کردند. رأی‌گیری این مجمع از طریق سامانه رای‌شمار و به صورت کاملا الکترونیکی انجام گرفت.
در نهایت محمدجواد سلوکی، نیما کرمی، المیرا شریفی‌مقدم، زهره‌سادات هاشمی و سونیا پوریامین به‌عنوان اعضای اصلی و راحله امینیان و حسین رفیعی به‌عنوان اعضای علی‌البدل شورای مرکزی به مدت دو سال انتخاب شدند.
همچنین طی این انتخابات، مهدی خسروی به‌عنوان بازرس اصلی و سارا روستاپور به‌عنوان بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند.
در پایان مجمع عمومی عادی سالانه کانون مجریان رسانه‌های دیداری، افراد حاضر در جلسه درباره برنامه‌های آینده کانون گفت‌وگو کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.