افشین سنگ چاپ درباره دلایل کمرنگ شدن همکاری اش با سیروس مقدم گفت: مشکلی با سیروس مقدم ندارم، فقط بعد از “چاردیواری” فشار زندگی ام بیشتر شد.
به گزارش ایسنا، افشین سنگ چاپ، بازیگر سینما و تلویزیون که تاکنون در سریال هایی چون: “پیامک از دیار باقی”، “اغما”، “پایتخت”، “چاردیواری”، “پرواز در حباب” و “روزهای زندگی” به عنوان بازیگر و در مجموعه های “پلیس جوان”، “روز حسرت”، “اغما”، “ریحانه” و “پیامک از دیار باقی” به عنوان دستیار کارگردان با سیروس مقدم همکاری داشته، مدتی است که با این کارگردان همکاری ندارد.
سنگ چاپ درباره دلیل کمرنگ شدن همکاری اش با سیروس مقدم در برنامه “سلام تهران” گفت: بین ما هیچ مشکلی به وجود نیامد، فقط بعد از سریال “چاردیواری” بود که فشار زندگی زیاد شد و من درگیر خانواده ام شدم. همانطور که می دانید زندگی هنری بسیار پیچیده و سخت است و تا زمانی که که کسی در دل آن نباشد، فضایش را درک نمی کند.
این بازیگر که چهارشنبه، ۲۱ مهر ماه مهمان برنامه “سلام تهران” بود، با یادی از مرحوم عزت الله مهرآوران گفت: او حق استادی بر گردن من داشت، بسیار انسان شریفی بود. انسانیت و شرافت را از مرحوم عزت الله مهرآوران یاد گرفتم.
وی سپس با اشاره به سریال های “پدر و پسری” و “روزهای آبی” شبکه پنج سیما که در آنها با مرحوم علی سلیمانی همبازی بوده است، درباره این بازیگر فقید اظهار کرد: از سال ۷۱ با علی سلیمانی دوست و همکار بودم. همچنین همسرم هم ارادت خاصی به او داشت تا جایی که بعد از پیام تسلیت ما در فضای مجازی عده ای گمان کرده بودند که علی، برادر خانم من بود، در صورتی که نسبت فامیلی با ما نداشت اما با همسرم عهد خواهر و برادری بسته بودند.
سنگ چاپ گفت: شاخص ترین ویژگی علی سلیمانی، انرژی و امید به زندگی او بود. به قدری زندگی را آسان می گرفت که هروقت به او می گفتیم ماسک بزن، در جواب می گفت که من نمی گیرم.
او درباره جایگزینی علی سلیمانی در فصل بعدی “روزهای آبی” اظهار کرد: علی طوری بازی می کرد که یافتن جایگزین برای او سخت است. حتی در دو سکانس فیلم “تنگه ابوقریب” به گونه ای بازی می کند که احساس می کنید جایگزینی برای او وجود ندارد. این سبک بازی علی بود و شاید خود کارگردان هم نتواند درباره بازیگر جایگزین او صحبت کند.
بازیگر سریال های “متهم گریخت”، “لیسانسه ها”، “بچه مهندس”، “هفت سنگ”، “نابرده رنج”، “صاحبدلان” و … درباره علت دورماندنش از فضای کارگردانی توضیح داد: این درخواست خودم بود، زیرا این کار حاشیه های زیادی برایم داشت. از طرفی یکی از دغدغه هایم بازیگری بود، همیشه می گویم که بازیگری عشق و گروه کارگردانی تخصص من است. همچنین با تولد دخترم که الان ۱۳ ساله است، زندگی شکل دیگر پیدا کرد. در نتیجه ترجیح دادم که یک پدر باشم تا دستیار کارگردان، به همین دلیل پدر بودن و بازیگری را ادامه دادم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *