11:08

مراسم اختتامیه پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد روز ۱۳ آذرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سینما فلسطین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم رشد، برنامه مراسم اختتامیه پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، اعلام شد.
در این مراسم که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران این وزارتخانه، رئیس و مدیران صداوسیمای جمهوری اسلامی، وزیر و مدیران وزارت آموزش و پرورش و رایزنان فرهنگی کشورهای مختلف برگزار خواهد شد، برگزیدگان این دوره جشنواره در قالب‌های فیلم‌های داستانی، مستند، پویانمایی، وب‌سری و فیلمنامه معرفی خواهند شد. رقابت این دوره از جشنواره در سه بخش بین‌الملل، معلمان و دانشجومعلمان فیلمساز و بخش دانش‌آموزان فیلمساز انجام شده است.
تقدیر از خانواده شهید عباس بابایی به بهانه حضور فیلم «عباس» در بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره، از برنامه‌های ویژه مراسم اختتامیه خواهد بود. همچنین در این مراسم فیلم‌های منتخب این دوره به نمایش درخواهد آمد.
قرار است در مراسم اختتامیه از برگزیدگان نهادها و دستگاه‌ها نیز تقدیر شود. امسال ستاد اقامه نماز، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جبهه فعالان مردمی جمعیت جوایزی ویژه به فیلم‌های برگزیده خود اهدا خواهند کرد. همچنین اهدای نشان‌های ویژه «ایثار و فداکاری» (شهید علی لندی)، «مقام معلم» و «مدرسه، مبدا پیشرفت» از دیگر برنامه‌های این مراسم است.
پنجاه و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد هفتم آذرماه آغاز شده است و مراسم اختتامیه آن روز یکشنبه سیزدهم آذر از ساعت 18 در محل سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *