وس اندرسون در پروژه سینمایی جدیدش، جمعی از بازیگران مشهور را به خدمت گرفته و اکنون اسکارلت جوهانسون هم به جمع آن‌ها پیوسته است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورایتی، اسکارلت جوهانسون که اخیرا با فیلم سینمایی «بیوه سیاه» و همینطور پرونده شکایتش از دیزنی در صدر اخبار بوده، فیلم سینمایی بعدی که قرار است در آن بازی کند را انتخاب کرده است.

بازیگر نامزد اسکار برای فیلم‌های «داستان ازدواج» و «خرگوش جوجو» به جمع دیگران بازیگران برجسته آخرین پروژه وس اندرسون پیوسته است. پیش از جوهانسون حضور افرادی مثل آدرین برودی، جیسون شوارتزمن، تیلدا سوئینتون، بیل موری و همینطور مارگو رابی و تام هنکس به این فیلم سینمایی تایید شده بود. اسکارلت جوهانسون در گذشته با کارگردان فیلم «راشمور» در استاپ-موشن «جزیره سگ ها» همکاری کرده بود. گفتنی است برای فیلم جدید وس اندرسون هنوز عنوانی اعلام نشده است.

جوهانسون اخیرا از دیزنی برای نقض قراردادش در نحوه نمایش فیلم سینمایی «بیوه سیاه» شکایت کرده است. او معتقد بود اکران ترکیبی این فیلم باعث شده که ۵۰ میلیون دلار از فروش گیشه را از دست بدهد. دیزنی نیز تاکید کرده که در قرارداد با جوهانسون به اکران سینمایی گسترده متعهد نشده، نه اکران اختصاصی فیلم در سینما.

جوهانسون در فیلم‌های زیادی مثل «گمشده در ترجمه»، «حیثیت»، «زیر پوست» و «دنیای ارواح» بازی کرده است. او برای بازی در تئاتر «چشم اندازی از پل» سابقه دریافت یک جایزه تونی را هم دارد.

آخرین فیلم «وس اندرسون» در جشنواره فیلم کن اکران شد و نقد‌های مثبتی را دریافت کرد. این فیلم در فصل پاییز راهی سینما‌ها خواهد شد و یکی از مدعیان فصل جوایز به شمار می‌رود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *