16:11

اولین قسمت فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» به کارگردانی حسین فروتن و تهیه‌کنندگی علی نظری از شنبه 14 فروردین ساعت 22 روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
به گزارش رسیده، فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» با تمرکز به ماجراها،بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج میزبان زوج‌های جوان می شود. این مجموعه به ازدواج و موضوعات پیرامون ازدواج جوانان در این حوزه می‌پردازد.
بنا بر این گزارش، فصل اول «محرمانه خانوادگی» به موضوع آشنایی تا خواستگاری پرداخت و در فصل دوم ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج تبیین می‌کند. زوج‌های جوان مهمان برنامه می‌شوند و در برابر دوربین از دوران نامزدی‌شان می‌گویند. مجری برنامه (ایمان جلیلی) هم سعی می‌کند تا با طرح پرسش‌هایی از خرج و مخارج ازدواج مهمانان سر در بیاورد.
به بیان دیگر برخلاف فصل اول، دوربین، مهمان زوج‌ها نمی‌شود و این زوج‌ها هستند که برای گفت‌وگو به استودیوی «محرمانه خانوادگی» می‌آیند.
“محرمانه خانوادگی” کاری از خانه مستند به نویسندگی سید احسان عمادی و سردبیری محمد جباری و اجرای ایمان جلیلی از امشب شنبه 14 فروردین روزهای شنبه تا جمعه هر شب ساعت 22 به مدت 50 دقیقه از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود و تکرار آن روز بعد ساعت11صبح خواهد بود.

1 دیدگاه

  • عکس این خبر اشتباه است و مربوط به سریال نوروزی امسال شبکه تهران ( «نوروزرنگی» علی مسعودی) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *