11:46

تصویربرداری سریال «شهباز» از مرز ۴۰ درصد گذشت.
به گزارش رسیده، سریال تلویزیونی «شهباز» به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه‌کنندگی امیرحسین آشتیانی‌پور و مهدی علینقی‌پور و به نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما در حال تولید است. ژانر این سریال معمایی و پلیسی است و در آن هنرمندانی چون آرش مجیدی، رضا داودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر، پاوان افسر و… مقابل دوربین حمیدرضا لوافی ایفای نقش می‌کنند.
سریال «شهباز» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی پر لوکیشن محسوب می‌شود که تصویربرداری آن علاوه بر تهران در شهرهایی نظیر قزوین، رودبار و کیش نیز انجام شده است. تیم تولید این پروژه هم‌اکنون در شرکت فنی مهندسی در سعادت‌آباد تهران مشغول ضبط سکانس‌هایی از سریال هستند.
در خلاصه داستان «شهباز» آمده است: شهباز دو سال در انتظار چنین روزی نشسته است. روزی که همه قرار است با پیدا کردن ارغوان، نفسی به راحتی بکشند. غافل از اینکه این بازی چرخشی دیگر در پیش‌رو دارد… .
سایر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارت از: مدیر تولید مقصود میرهاشمی، مدیر تصویربرداری: فردین ناصری، طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام، مدیر صدابرداری: روح‌الله جعفربگلو، طراح چهره‌پردازی: جلال امیری‌مرند، تدوین: رضا کردبچه، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی و… .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.