احساس سردرگمی تارانتینو بعد از دیدن «انگاشته» نولان


کوئنتین تارانتینو در یک مصاحبه‌، جمله و اظهار نظر جالبی را درباره فیلم «انگاشته» کریستوفر نولان مطرح کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ایندیپندنت، کوئنتین تارانتینو هم به اندازه مخاطبان فیلم سینمایی «انگاشته» از دیدن این فیلم احساس سردرگمی کرده است.
این کارگردان که آخرین فیلمش «روزی روزگاری در هالیوود» در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، معمولا نظرش را راجع به آثاری که اخیرا تماشا کرده و یا فیلم‌هایی که از آن‌ها الهام گرفته است، بیان می‌کند. تارانتینو در گذشته از حامیان نولان بوده و از آثار او تمجید کرده است. به خصوص فیلم «دانکرک» که داستان آن در جنگ جهانی دوم می‌گذرد و تارانتینو آن را یک اثر هنرمندانه می‌خواند. او همچنین این فیلم را محبوب‌ترین اثرش در دهه اخیر سینما معرفی کرد.
پس قابل انتظار است که پس از اکران فیلم سینمایی «انگاشته» در آگوست ۲۰۲۰، تارانتینو به سراغ تماشای این فیلم برود. داستان و روایتگری پیچیده فیلم «انگاشته» باعث دو دستگی منتقدان و مخاطبان شد و عده زیادی پس از دیدن کامل فیلم هنوز نمی‌دانستند که چه اتفاقی افتاده است.
تعداد زیادی از مخاطبان هم پس از دیدن چندباره فیلم باز هم متوجه نشدند که در فیلم چه اتفاقی افتاده و حتی در فضای مجازی هم برای خواندن جزئیات بیشتری از این فیلم و وارونگی زمان جست و جو کرده اند.
در مصاحبه با ریل بِلِند بعد از انتشار رمان «روز و روزگاری در هالیوود» از کوئنتین تارانتینو پرسیده شد که در مورد فیلم سینمایی چه فکری می‌کند. تارانتینو در یک جمله و با خنده پاسخ داد که باید آن را دوباره ببیند.
اگرچه مخاطبان زیادی به دلیل طبیعت گیج کننده فیلم «انگاشته» نقد‌های منفی به آن کرده اند، اما نولان برای ارائه چنین محتوای جدیدی در زمانی که سینما پر از فیلم‌های دنباله‌ای و بازسازی شده است، باید تحسین شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *