18:43

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری کنسرت رایگان «رضا صادقی» برای کودکان کار و خیابان در برج میلاد به مناسبت اعیاد شعبانیه خبر داد.
به گزارش ایرنا، احمد احمدی صدر روز شنبه با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان میلاد منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی(عج) افزود: دوشنبه هفته آینده جشن بزرگی در برج میلاد با حضور بیش از یک هزار کودک کار و خیابان برگزار می‌شود و رضا صادقی خواننده خوب و مطرح کشورمان برای این کودکان می‌خواند.
به گفته وی، در این روز بزرگ همچنین جشن‌های ویژه‌ای در ۹ مرکز یاورشهر، ۳۷ مرکز پویاشهر و همچنین مددسراهای مناطق ۲۲ گانه برگزار خواهد شد.
احمدی صدر گفت: برای ماه مبارک رمضان نیز برنامه‌های ویژه‌ای داریم که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود اما یکی از مهمترین این برنامه‌ها، ضیافت افطاری با حضور بیش از ۵۰۰ کودک کار و خیابان مراکز پویاشهر سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران خواهد بود.
وی ادامه داد: این برنامه ۲۳ اسفند در سالن الزهرا (س) در منطقه ۲۲ برگزار می‌شود و در کنار ضیافت افطاری، به مناسبت فرا رسیدن ایام درختکاری، شاهد کاشت چندین نهال نیز توسط کودکان کار و خیابان خواهیم بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *