13:21

برنامه شبانگاهی «پشت پلک» هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود و این برنامه سعی دارد در قالب آیتم‌های متنوع به موضوع سبک صحیح زندگی بپردازد.
به گزارش رسیده، این برنامه هر به سبک زندگی می‌پردازد تا لحظات آرامش‌بخشی را برای شنوندگان فراهم کنیم. برنامه یکشنبه هفتم آذر ماه به موضوع قدرت نه گفتن اختصاص دارد. در این برنامه با دکتر حمیدرضا بابایی روانشناس ارتباط برقرار می‌شود و او در این باره صحبت می‌کند.
این برنامه روز دوشنبه هشتم آذر ماه به این موضوع می‌پردازد که پذیرش شرایط موجود را از کجا شروع کنیم؟ برای این موضوع هم حجت‌الاسلام ساجدی‌نیا پاسخگوی سوالات شنوندگان است. روز سه‌شنبه نهم آذر ماه به این موضوع اختصاص دارد که دارایی‌های مهم خود را بشماریم. در این برنامه ارتباط تلفنی با دکتر حمیدرضا بابایی روانشناس برقرار می‌شود. روز چهارشنبه دهم آذر ماه، دکتر ابراهیمی‌مقدم روانشناس درباره آموزش قدردانی به فرزندان صحبت می‌کند. پنجشنبه یازدهم آذر ماه هم موضوع رسیدن به اهداف با حضور دکتر مینا پورفرخ روانشناس مورد بررسی قرار می‌گیرد. حسین فنایی، مرتضی میلانی، موسی نظری و پیمان پناهی تهیه‌کنندگان برنامه «پشت پلک» هستند.
این برنامه شامل آیتم‌های تغذیه، دور ایران بگردیم، محیط زیست، دلنوشته‌ها، ترانه‌ها و… است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *