10:53

مجموعه فيلم‌هاى كوتاه منتخب هنر و تجربه با عنوان «وضعیت قرمز» از ۲۸ آبان ماه اكران خود را در سینماهای هنر و تجربه در سراسر كشور آغاز خواهد كرد.
به گزارش رسیده، آیین افتتاحیه مجموعه فیلم‌های کوتاه «وضعیت قرمز» با حضور عوامل، بازیگران فیلم‌های کوتاه این مجموعه و جمعی دیگر از هنرمندان سینما روز جمعه (۲۸ آبان ماه) ساعت ۱۴:۳۰ در موزه سینمای ایران برگزار می‌شود.
بسته فیلم کوتاه «وضعیت قرمز» که با حمایت مجموعه «ایران مال» در سینماهای هنر و تجربه اکران می‌شود، شامل فیلم کوتاه «صحنه» به نویسندگی و کارگردانی امیر مهندسیان، «سور بُز» به نویسندگی و کارگردانی سعید زمانیان، «بی‌ریختی» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمتی، فیلم کوتاه «شوفر» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی و «دم اژدها» به نویسندگی و کارگردانی سعید کشاورز است.
در مجموعه فیلم‌های کوتاه «وضعیت قرمز»، بازیگرانی چون سیاوش چراغی‌پور، توماج دانش‌بهزادی، علی باقری، وحید نفر، مهدی حسینی‌نیا، میلاد کفایی، سپیده دستینه و سمانه بهزادپور حضور دارند.
طراحی پوستر «وضعیت قرمز» را امیر صداقتی و ساخت تیزر بسته را افشین شهسواری بر عهده داشته‌اند. روابط عمومی مجموعه فیلم‌های کوتاه «وضعیت قرمز» بر عهده آزاده فضلی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *