13:56

نمایش آشویتس زنان به نویسندگی و کارگردانی علی صفری، پنجم نوامبر ۲۰۲۲ در سالن تئاتر «سوپر نوا» شهر کراکف لهستان روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش رسیده، این چهارمین حضور بین المللی این نمایش در دو سال گذشته است. آشویتس زنان پیش از این در سی‌ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ۲۰۱۶، سی و دومین جشنواره بین المللی شیر طلایی اکراین ۲۰۲۱، بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر ملپامونی خرسون ۲۰۲۲ و دومین دوره از جشنواره بین المللی Pro.Act ۲۰۲۲ حضور داشته است.
امیر شمس، رها حاجی زینل، نازنین میهن و شهرزاد محمودی در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت. آشویتس زنان روایتی از زندگی و مرگ سه دختر در اردوگاه‌های کار اجباری در جنگ جهانی دوم است.
شهاب جوهری شیرازی به عنوان اسپانسر بین المللی، آلن اسمیت در مقام تهیه کننده، پدرام رضوانی در مقام طراح نور، نادیا ویشنئوسکا به عنوان مشاور امور بین الملل، رضا جاویدی به عنوان عکاس و امین قنبری در مقام طراح گرافیک در این نمایش حضور دارند.
این اثر سال گذشته در سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر شیر طلایی اکراین حضور داشت و توانست تقدیر ویژه هیات داوران را از آن خود کند.
آشویتس زنان پس از اتمام اجراهای خود در لهستان، برای اجرا در کشورهای آلمان، سوئد و گرجستان آماده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.