12:50

بازیگر سریال «طلاق» گفت: مجموعه تلویزیونی «طلاق» داستانی به روز و اجتماعی دارد که جذاب نوشته شده و در ساخت هم این جذابیت حفظ شده است. این سریال نگاهی به مفاسد اقتصادی و پرونده‌های پیرامون آن دارد.
سیامک اطلسی در آخرین گفت‌وگوی خود با میزان پیرامون آخرین فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: اخیرا در سریال «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی بازی داشتم که تصویربرداری آن ادامه دارد، اما بازی من در این مجموعه به پایان رسیده است. مجموع حضور من در این سریال یک ماه بود که تجربه بسیار خوبی برای من بود.
وی در همین راستا افزود: مجموعه تلویزیونی «طلاق» داستانی به روز و اجتماعی دارد که جذاب نوشته شده و در ساخت هم این جذابیت حفظ شده است. این سریال نگاهی به مفاسد اقتصادی و پرونده‌های پیرامون آن دارد و تاکنون بیشتر از نیمی از آن فیلمبرداری شده است. امیدواری زیادی دارم که در زمان پخش این مجموعه مورد استقبال گسترده مردم قرار بگیرد.
این بازیگر و دوبلور پیشکسوت پیرامون ماندگاری حضور خود در سریال خاطره انگیز «پدرسالار» بیان کرد: مردم هنوز من را با سریال «پدرسالار» به خاطر دارند و این نشان محبت و توجه مردم عزیزمان است. «پدرسالار» سریال مردمی و برای مردم بود و به همین خاطر هنوز از اذهان مردم پاک نشده و در بازپخش‌های مکرر باز هم پای مجموعه می‌نشینند و آن را تماشا می‌کنند.
بازیگر سریال «پدرسالار» با اشاره به تزریق دوز اول واکسن کرونا بیان کرد: با اینکه دوز اول واکسن کرونا را زدم و دوز دوم را ۱۵ روز دیگر خواهم زد اما همچنان باید احتیاط کرد و موارد بهداشتی را رعایت کرد. کرونا یکی از علت‌هایی بوده که اکثر آثاز را و پروژه‌ها را تحت تاثیر قرار داده و همین موضوع باعث شده تا من نیز کمتر کار کنم.
سیامک اطلسی با اشاره به پیشنهادات جدید خود خاطرنشان کرد: در عرصه دوبله هم گاهی فعالیت دارم، اما به نسبت قبل خیلی کمتر شده است. یکی دو پیشنهاد سریال مطرح شده و قرار است فیلمنامه‌های آن‌ها آماده شود و هنوز معلوم نیست در کدامیک از آن‌ها بازی داشته باشم. ضمن اینکه منتظر هستیم وضعیت کرونا هم به ثباتی برسد تا بتوانم راحت‌تر مشغول فعالیت شویم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.